Laptop Lenovo ThinkPad T14s WUXGA/U7-225U/32GB/NVMe 512GB/Win11 pro/21R10036CX
SKU
EP2890451
Cena sa popustom
305.450,00 RSD
Cena
328.450,00 RSD
Ušteda
23.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
LENOVO ThinkPad P14s G6 (21QT000FCX)14.5"WUXGA AG IPS Ultra7 255H 32GB 512GB RTX PRO500 6GB Win11Pro
Stara cena
406.179,99RSD
Cena
300.869,99RSD
Stara cena
156.450,00RSD
Cena
145.450,00RSD
Stara cena
220.350,00RSD
Cena
204.890,00RSD
Stara cena
65.999,99RSD
Cena
47.999,99RSD
Stara cena
169.999,99RSD
Cena
132.999,99RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.889,99RSD
Stara cena
428.559,99RSD
Cena
317.449,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
489.990,00RSD
Cena
431.990,00RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
106.950,00RSD
Cena
99.450,00RSD
Stara cena
203.390,00RSD
Cena
189.150,00RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
83.990,00RSD
Stara cena
109.269,99RSD
Cena
80.939,99RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
LENOVO Laptop ThinkPad X1 2-in-1 G10 Win11 Pro/14" WUXGA Touch/U7 255U/32GB/1TB SSD/FPR/backlEN/siva
Stara cena
520.709,99RSD
Cena
400.539,99RSD
Stara cena
158.809,99RSD
Cena
122.159,99RSD
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
432.959,99RSD
Cena
320.709,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
59.999,99RSD
Stara cena
154.099,00RSD
Cena
150.299,00RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
55.999,99RSD
LENOVO ThinkPad P14s G6 (21QT000PCX)WUXGA AG IPS TOUCH Ultra 7 255H 32GB 1TB RTX PRO500 6GB Win11Pro
Stara cena
439.969,99RSD
Cena
325.899,99RSD
Stara cena
439.990,00RSD
Cena
379.990,00RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
66.999,99RSD
Stara cena
150.799,00RSD
Cena
147.099,00RSD
0%
0
(1)
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
177.850,00RSD
Cena
165.390,00RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
76.499,99RSD
Stara cena
135.349,00RSD
Cena
104.109,00RSD
| Proizvođač | Lenovo |
| Kategorija | Laptopovi |
| Model | ThinkPad T14s G6 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255U |
| Grafika | Intel Graphics (integrisana) |
| RAM | 32GB LPDDR5x-7467 |
| Storage | 512GB SSD |
| Ekran | 14'' IPS, Anti-Glare |
| Rezolucija | 1920×1200 (WUXGA) |
| Portovi | 2x Thunderbolt, 2x USB-A, HDMI, 2x DisplayPort (USB-C) |
| Bežično | Wi-Fi, WWAN |
| Tastatura | EN raspored, pozadinsko osvetljenje |
| Baterija | 3-ćelijska Li-ion |
| Dimenzije | 314 × 17 × 222 mm |
| Težina | 1.4 kg |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Boja | Black |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 14" |
| Grafika | Integrisana |
| RAM | 32 GB |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Bar kod | 0198158619103 |
| Serija | ThinkPad |
Deklaracije
| Tip | Laptopovi |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Laptop Lenovo ThinkPad T14s WUXGA/U7-225U/32GB/NVMe 512GB/Win11 pro/21R10036CX |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
432.959,99RSD
Cena
320.709,99RSD
Stara cena
202.150,00RSD
Cena
187.950,00RSD
Stara cena
156.450,00RSD
Cena
145.450,00RSD
Stara cena
489.990,00RSD
Cena
431.990,00RSD
Stara cena
156.350,00RSD
Cena
145.390,00RSD
Stara cena
199.990,00RSD
Cena
164.990,00RSD
Stara cena
189.999,99RSD
Cena
157.299,99RSD
Stara cena
208.449,99RSD
Cena
160.339,99RSD
Stara cena
169.550,00RSD
Cena
157.650,00RSD
Stara cena
93.250,00RSD
Cena
86.690,00RSD
Stara cena
169.999,99RSD
Cena
132.999,99RSD
LENOVO Laptop ThinkPad X1 2-in-1 G10 Win11 Pro/14" WUXGA Touch/U7 255U/32GB/1TB SSD/FPR/backlEN/siva
Stara cena
520.709,99RSD
Cena
400.539,99RSD
Stara cena
159.350,00RSD
Cena
148.150,00RSD
Stara cena
186.450,00RSD
Cena
173.390,00RSD
Stara cena
410.669,99RSD
Cena
304.199,99RSD
LENOVO ThinkPad P14s G6 (21QT000FCX)14.5"WUXGA AG IPS Ultra7 255H 32GB 512GB RTX PRO500 6GB Win11Pro
Stara cena
406.179,99RSD
Cena
300.869,99RSD
Stara cena
203.390,00RSD
Cena
189.150,00RSD
Stara cena
220.350,00RSD
Cena
204.890,00RSD
Stara cena
177.850,00RSD
Cena
165.390,00RSD
Stara cena
135.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
259.989,00RSD
Cena
192.579,00RSD
Stara cena
259.989,00RSD
Cena
192.579,00RSD
Stara cena
428.559,99RSD
Cena
317.449,99RSD
Stara cena
135.590,00RSD
Cena
126.090,00RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.889,99RSD
Stara cena
250.999,00RSD
Cena
244.799,00RSD
Stara cena
110.190,00RSD
Cena
102.450,00RSD
Stara cena
202.089,99RSD
Cena
161.669,99RSD
Stara cena
106.950,00RSD
Cena
99.450,00RSD
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.