LG Mašina za pranje i sušenje veša F4DR510S2M
SKU
077310
Cena sa popustom
89.953,99 RSD
Cena
109.699,99 RSD
Ušteda
19.746,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
66.099,99RSD
Cena
54.199,99RSD
Stara cena
101.599,99RSD
Cena
83.299,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
65.599,99RSD
- Boja: Crna
- Širina: 60 cm
- Dubina: 56,5 cm
- Kapacitet pranja: 10 kg
- Kapacitet sušenja: 6 kg
- Brzina centrifuge: 1400 o/min
- Način punjenja: Napred
- Energetska klasa pranje/sušenje: D
- Energetska klasa pranja: A
- Potrošnja energije pranje/sušenje: 308 kWh/100 ciklusa
- Potrošnja vode pranje/sušenje: 90 l/ciklus
- Potrošnja energije pranje: 46 kWh/100 ciklusa
- Potrošnja vode pranje: 52 l/ciklus
- Klasa efikasnosti centrifugiranje: A
- Nivo buke: 71 dB
- Akustična klasa: A
- Motor: Inverter DirectDrive
- Programi:
- Pamuk
- Eko 40-60
- Odeća od mešovite tkanine
- Lako za održavanje
- Uklanjanje alergija (mašina za pranje veša)
- TurboWash 39
- Brzi program 14 min
- Osetljiva odeća
- Operi+suši
- Ispiranje+Centrifuga
- Okretno dugme + LED ekran osetljiv na dodir
- Tajmer odlaganja: 3–19 sati
- Indikacija zaključavanja vrata
- AI DD
- Steam tehnologija
- TurboWash360°
- Signal za kraj pranja
- LoadSense
- Dodatne opcije:
- Temperatura: Hladno/20/30/40/60/95 °C
- Centrifuga: 1400/1200/1000/800/400/bez centrifuge
- Pretpranje
- Odloženi kraj
- Zaključavanje zbog dece
- Čišćenje bubnja
- Ispiranje+
- Zvučni signal, uključeno/isključeno
- Bubanj od nerđajućeg čelika
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | LG |
|---|---|
| Kapacitet sušenja (kg) | 6 kg |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 o/min |
| Odloženi start | Da |
| Energetski razred | D |
| Dubina | 56 cm |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Način punjenja | Frontalno |
| Kapacitet pranja (kg) | 10 kg |
| Bar kod | 8806084336750 |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.