Memorija DDR4 8GB 2666MHz Patriot Signature PSD48G26662
SKU
PSD48G26662
Cena sa popustom
5.749,00 RSD
Cena
8.790,00 RSD
Ušteda
3.041,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
| Kapacitet | 8GB |
| Tip | DDR4 |
| Frekvencija | 2666MHz |
| CL | 19 |
| Voltaža | 1.2V |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Patriot |
|---|---|
| Kapacitet | 8 GB |
| Bar kod | 4711378427417 |
Deklaracije
| Tip | RAČUNARI I RAČUNARSKA OPREMA |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | MY CASE D.O.O., Bulevar Vojvode Mišića 14 |
| Naziv, vrsta robe i model | Memorija DDR4 8GB 2666MHz Patriot Signature PSD48G26662 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.