Mobilni telefon Honor X6c 6/256GB crni
SKU
EP2923864
Cena sa popustom
16.790,00 RSD
Cena
19.790,00 RSD
Ušteda
3.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
10.099,00RSD
Cena
9.499,00RSD
Specifikacija
| Brend | Honor |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 5 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Rezolucija | 720 x 1604 |
| Dijagonala (in) | 6.61" |
| Bar kod | 6936520871797 |
Deklaracije
| Tip | Zični telefoni |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Mobilni telefon Honor X6c 6/256GB crni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.