Mobilni telefon Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB crna
SKU
EP2923897
Cena sa popustom
23.550,00 RSD
Cena
27.750,00 RSD
Ušteda
4.200,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
10.099,00RSD
Cena
9.499,00RSD
| Model | XIAOMI Redmi Note 15 6/128GB |
| Ekran | 6,77-inčni AMOLED ekran Rezolucija: 1080 x 2392 pixels Osvetljenje: 3200 nits (peak) Osvežavanje: 120Hz Gustina ekrana: ~ 388 ppi |
| RAM memorija | 6GB |
| Interna memorija | 128GB |
| Sim kartice | Dual Sim (nano sim) |
| Procesor | Qualcomm SM6475-AB Snapdragon 6 Gen 3 (4 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Grafika | Adreno 710 |
| Baterija | Si/C Li-Ion 5520 mAh |
| Punjenje baterije | 45W, Type-C 2.0 (bez kućišta punjača) |
| Kamera zadnja | 108 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.67", 0.64µm, PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 16mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm LED flash, HDR, panorama 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS, OIS |
| Prednja kamera | 20 MP, f/2.2, 21mm (wide), 1/4.0" 1080p@30fps |
| Ostalo | Otključavanje na ekranu IP66 sertifikat na otpornost od vode i prašine, MIL-STD-810H Žiroskop Senzor otiska prsta Akcelometar Senzor blizine |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Rezolucija prednje kamere | 20 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 108 MP + 2 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Dijagonala (in) | 6.77" |
| Bar kod | 6932554476281 |
Deklaracije
| Tip | Zični telefoni |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Mobilni telefon Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB crna |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
16.199,00RSD
Cena
15.299,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.