Monitor 27" Dell SE2725HM IPS 1920x1080/100Hz/8ms/HDMI/VGA/VESA
Ekran
Dijagonala: 27"
Tip panela: IPS
Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight System
Rezolucija: 1920 x 1080 Full HD
Odnos stranica: 16:9
Vreme odziva: 5ms GTG (Fast)
Osvežavanje: 100 Hz
Osvetljenje: 250 cd/m2
Kontrast: 1,000:1
Ugao vidljivosti horizontalno: 178°
Ugao vidljivosti vertikalno: 178°
Paleta boja: 16.7 Million Colors
Priključci / Slotovi
HDMI (HDCP 1.4)(Supports up to FHD 1920 x 1080, 100 Hz)x 1
VGA x 1
Fizičke karakteristike
Tilt
VESA 100 x 100
Link proizvođača: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-27-monitor-se2725hm/apd/210-bqkc/monitors-monitor-accessories
Specifikacija
| Brend | Dell |
|---|---|
| Vreme odziva | 5 ms |
| Osveženje | 100 Hz |
| Tip ekrana | IPS |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 27" |
| Bar kod | 5397184962558 |
Deklaracije
| Tip | MONITORI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Monitor 27" Dell SE2725HM IPS 1920x1080/100Hz/8ms/HDMI/VGA/VESA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.