Procesor 1700 Intel i9-14900KF 6.0GHz - Box
SKU
EP2940020
Cena sa popustom
70.790,00 RSD
Cena
76.150,00 RSD
Ušteda
5.360,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
50.250,00RSD
Cena
45.190,00RSD
Stara cena
19.039,00RSD
Cena
8.850,00RSD
Stara cena
32.090,00RSD
Cena
27.250,00RSD
| Proizvođač | Intel |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i9 |
| Model | Core i9-14900KF 24-Core 2.40GHz (6.0GHz) Box |
| Broj jezgara procesora | 24 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 32 |
| Radni takt | 2.4GHz |
| Turbo frekvencija | 6.0GHz Max Turbo Efficient jezgra |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Keš memorija | 36MB Intel® Smart Cache |
| Proces izrade | Intel 7 (10nm) |
| Arhitektura | 64bit |
| TDP | 125W |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Intel |
|---|---|
| Socket | Intel® 1700 |
| Procesor | Intel Core i9 |
| Bar kod | 5032037278546 |
Deklaracije
| Tip | Procesori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Procesor 1700 Intel i9-14900KF 6.0GHz - Box |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
109.990,00RSD
Cena
93.190,00RSD
Stara cena
56.889,99RSD
Cena
39.859,00RSD
Stara cena
66.139,99RSD
Cena
47.239,99RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
30.590,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.