Procesor AMD AM4 Ryzen 7 PRO 4750GE 4.3GHz Tray
SKU
EP2810677
Cena sa popustom
11.829,99 RSD
Cena
16.569,99 RSD
Ušteda
4.740,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
| Naziv | AMD Ryzen™ 7 PRO 4750GE |
| Porodica | Ryzen PRO |
| Serija | Ryzen PRO 4000 serija |
| Broj CPU jezgara | 8 |
| Broj niti | 16 |
| Maksimalni turbo takt | Do 4,3 GHz |
| Osnovni takt | 3,1 GHz |
| L1 keš memorija | 512 KB |
| L2 keš memorija | 4 MB |
| L3 keš memorija | 8 MB |
| Podrazumevani TDP | 35 W |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | AMD |
|---|
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.