SAMSUNG Galaxy S24 8/128GB EE, crna
SKU
10200358
Cena sa popustom
66.899,00 RSD
Cena
68.699,00 RSD
Ušteda
1.800,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Napomena: U pakovanju se dobija samo telefon i kabl, bez punjača.
Specifikacije
- Ekran:
- Veličina: 6.2"
- Tip: Dynamic LTPO AMOLED 2X
- Rezolucija: 1080 x 2340 px (416 ppi), Full HD+
- Osvježavanje: 120 Hz
- Osvetljenost: 2600 nits (peak)
- HDR10+
- RAM memorija: 8GB
- Interna memorija: 128GB
- Procesor:
- Model: Samsung Exynos 2400 (4nm)
- Jezgra: 10-core (1x3.2GHz Cortex-X4 & 2x2.9GHz Cortex-A720 & 3x2.6GHz Cortex-A720 & 4x1.95GHz Cortex-A520)
- Grafika: Xclipse 940
- Baterija:
- Kapacitet: 4000 mAh
- Punjenje: 25W, Type-C
- Zadnje kamere:
- Glavna kamera:
- Rezolucija: 50MP
- Otvor blende: f/1.8
- Karakteristike: 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS
- Video snimanje: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+
- Ostalo: stereo zvuk, gyro-EIS, LED blic, auto-HDR, panorama
- Telefoto kamera:
- Rezolucija: 10MP
- Otvor blende: f/2.4
- Karakteristike: 70mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, 3x optički zum
- Ultraširoka kamera:
- Rezolucija: 12MP
- Otvor blende: f/2.2
- Karakteristike: 13mm (ultrawide), 120°, 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, Super Steady video
- Glavna kamera:
- Prednja kamera:
- Rezolucija: 12MP
- Otvor blende: f/2.2
- Karakteristike: 25mm (wide), PDAF
- Video snimanje: 4K@30/60fps, 1080p@30fps
- Ostalo: Dual video poziv, Auto-HDR, HDR10+
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 12 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Deca-Core |
| Rezolucija | 1080 x 2340 |
| Dijagonala (in) | 6.2" |
| Bar kod | 8806095525532 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | Samsung S24 EE 5G 8/128GB, crna |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.