SEAGATE HDD 8TB Ironwolf Pro SATA3 7200rpm 256MB ST8000NT001
SKU
DSC38472
Cena sa popustom
51.890,00 RSD
Cena
57.690,00 RSD
Ušteda
5.800,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
86.659,00RSD
Cena
64.189,00RSD
Stara cena
37.550,00RSD
Cena
33.750,00RSD
Stara cena
21.250,00RSD
Cena
18.050,00RSD
Stara cena
28.679,00RSD
Cena
21.239,00RSD
Stara cena
17.299,00RSD
Cena
12.809,00RSD
Stara cena
80.919,99RSD
Cena
59.939,99RSD
Stara cena
57.690,00RSD
Cena
51.890,00RSD
Stara cena
36.090,00RSD
Cena
32.450,00RSD
Stara cena
22.089,99RSD
Cena
21.399,99RSD
Stara cena
58.550,00RSD
Cena
52.650,00RSD
Stara cena
24.650,00RSD
Cena
20.950,00RSD
| Proizvođač | Seagate |
|---|---|
| Namena | Za NAS |
| Tip | Mehanički |
| Tip priključka ( interfejs ) | SATA 3 |
| Veličina u GB | 8 TB |
| Brzina obrtaja | 7200 rpm |
| Veličina u inčima | 3.5" |
| Bafer | 256 MB |
| Boja | Crno-Crvena |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Seagate |
|---|---|
| Kapacitet | 8 TB |
| Bar kod | 2024100900061 |
Deklaracije
| Tip | Hard diskovi |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | HDD Seagate 8TB Ironwolf Pro SATA3 7200rpm 256MB ST8000NT001 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
36.090,00RSD
Cena
32.450,00RSD
Stara cena
17.299,00RSD
Cena
12.809,00RSD
Stara cena
21.250,00RSD
Cena
18.050,00RSD
Stara cena
22.089,99RSD
Cena
21.399,99RSD
Stara cena
19.750,00RSD
Cena
16.750,00RSD
Stara cena
86.659,00RSD
Cena
64.189,00RSD
Stara cena
37.550,00RSD
Cena
33.750,00RSD
Stara cena
28.679,00RSD
Cena
21.239,00RSD
Stara cena
57.690,00RSD
Cena
51.890,00RSD
Stara cena
80.919,99RSD
Cena
59.939,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.