Svič 10/100 8-port Cudy FS108/ Metalno kučište
SKU
EP2923657
Cena sa popustom
1.150,00 RSD
Cena
1.650,00 RSD
Ušteda
500,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(2)
Stara cena
2.299,99RSD
Cena
1.269,99RSD
Stara cena
2.290,00RSD
Cena
1.590,00RSD
Stara cena
19.050,00RSD
Cena
16.190,00RSD
Stara cena
2.250,00RSD
Cena
1.550,00RSD
Stara cena
4.750,00RSD
Cena
3.790,00RSD
Stara cena
5.190,00RSD
Cena
4.150,00RSD
Stara cena
1.399,99RSD
Cena
150,00RSD
Stara cena
10.850,00RSD
Cena
9.190,00RSD
Stara cena
2.450,00RSD
Cena
1.690,00RSD
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.919,99RSD
Stara cena
9.250,00RSD
Cena
6.069,00RSD
Stara cena
4.350,00RSD
Cena
3.119,99RSD
Stara cena
4.099,99RSD
Cena
3.279,99RSD
Stara cena
299,99RSD
Cena
239,99RSD
Stara cena
3.199,99RSD
Cena
2.559,99RSD
Stara cena
35.090,00RSD
Cena
27.119,99RSD
Stara cena
21.050,00RSD
Cena
9.969,99RSD
Stara cena
24.779,99RSD
Cena
18.349,99RSD
| Model | FS108 3.0 |
| 10/100 Mbps RJ45 portovi | 8 |
| LED indikatori | NapajanjeStatus (Link/ACT) za svaki Ethernet port |
| Priključak za napajanje | DC konektor |
| Brzina i domet (bakarnim kablom) | Cat. 3 ili bolji kabl: 100 m na 10 MbpsCat. 5 ili bolji kabl: 100 m na 100 Mbps |
| MAC tabela | 512 |
| Maksimalni kapacitet preklapanja | 1.6 Gbps |
| Maksimalna brzina prosleđivanja | 1.1904 Mpps |
| Bafer paketa | 448 Kbit |
| Osnovna ušteda energije | Da |
| Način napajanja | DC |
| Ulaz za napajanje | 5V ⎓ 0.55A |
| Adapter u pakovanju | Ulaz: 100–240V~, 50/60HzIzlaz: 5V ⎓ 0.55A |
| Maksimalna potrošnja | 1 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.25 W |
| Podržani IEEE 802.3 protokoli | 802.3i (10BASE-T)802.3u (100BASE-TX) |
| Radna temperatura | 0 ℃ ~ 40 ℃ |
| Temperatura skladištenja | -40 ℃ ~ 70 ℃ |
| Radna vlažnost | 10% ~ 90% (bez kondenzacije) |
| Vlažnost pri skladištenju | 5% ~ 90% (bez kondenzacije) |
| Dimenzije | 138 × 78 × 25 mm |
| Težina proizvoda | 200 g |
| Materijal kućišta | Metal |
| Način instalacije | Na stoluMontaža na zid |
| Sadržaj pakovanja | FS108Adapter za napajanjeUputstvo za instalaciju |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Cudy |
|---|---|
| Bar kod | 6971690793418 |
Deklaracije
| Tip | Ruteri |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Svič 10/100 8-port Cudy FS108/ Metalno kučište |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
2.250,00RSD
Cena
1.550,00RSD
Stara cena
8.799,99RSD
Cena
7.299,99RSD
Stara cena
12.499,99RSD
Cena
9.999,99RSD
Stara cena
2.450,00RSD
Cena
1.690,00RSD
TP LINK Switch TP-LINK TL-SG1008MP Gigabit 8x RJ45 10 100 1000Mbps 8x PoE+ Rackmount metalno kućište
Stara cena
23.699,99RSD
Cena
18.959,99RSD
Stara cena
7.899,99RSD
Cena
6.319,99RSD
TP LINK Switch TP-LINK TL-SG1024D Gigabit/24x RJ45/10/100/1000Mbps/Desktop/Rackmount metalno kuciste
Stara cena
19.299,99RSD
Cena
15.439,99RSD
Stara cena
10.850,00RSD
Cena
9.190,00RSD
Stara cena
3.499,99RSD
Cena
2.799,99RSD
Stara cena
36.550,00RSD
Cena
28.399,99RSD
Stara cena
1.250,00RSD
Cena
850,00RSD
Stara cena
1.550,00RSD
Cena
1.050,00RSD
TP LINK Switch TP-LINK TL-SG1024DE Gigabit/24x RJ45/10/100/1000Mbps/eSmart/Rackmount metalno kuciste
Stara cena
21.999,99RSD
Cena
17.599,99RSD
Stara cena
5.750,00RSD
Cena
4.590,00RSD
Stara cena
4.750,00RSD
Cena
3.790,00RSD
Stara cena
9.250,00RSD
Cena
6.069,00RSD
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.919,99RSD
Stara cena
4.350,00RSD
Cena
3.119,99RSD
Stara cena
4.099,99RSD
Cena
3.279,99RSD
Stara cena
21.050,00RSD
Cena
9.969,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.