Kućište Gamdias Aura GC103M
SKU
EP2937565
Cena sa popustom
3.209,99 RSD
Cena
4.339,99 RSD
Ušteda
1.130,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
40.250,00RSD
Cena
36.190,00RSD
Stara cena
7.190,00RSD
Cena
5.750,00RSD
Stara cena
12.890,00RSD
Cena
10.950,00RSD
Stara cena
20.850,00RSD
Cena
17.690,00RSD
| Model | AURA GC103M |
| Tip kućišta | Micro Tower |
| Podrška za matične ploče | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Sinhronizacija | 5V 3-pinski adresabilni konektor |
| Boja kućišta | Crna |
| Ekspanzioni slotovi | 4 |
| Materijal | SPCC, ABS i kaljeno staklo |
| Prozor | Leva strana |
| Podrška za radijatore | Gore: 240 mm (visina RAM-a < 35 mm) |
| Podrška za ventilatore | Napred: 2 × 120 mmPozadi: 1 × 120 mmGore: 2 × 120 mmDole: 2 × 120 mm |
| Unapred instalirani ventilatori | Napred: 2 × 120 mm ARGB ventilatoraPozadi: 1 × 120 mm ARGB ventilator |
| Ležišta za diskove | 1 × 3.5" + 1 × 2.5" ili 2 × 2.5" |
| I/O portovi | 1 × Type-C, 1 × USB 3.0, 1 × USB 2.0, 1 × HD Audio, 1 × LED |
| Maksimalne dimenzije komponenti | Maks. visina CPU hladnjaka: 165 mmMaks. dužina grafičke karte: 250 mmMaks. dužina napajanja: 150 mm |
| Dimenzije (D × Š × V) | 300 × 195 × 395 mm |
| Težina | 2.98 kg / 6.57 lb |
| Ugrađeni kontrolni modul | Ne |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Gamdias |
|---|---|
| Bar kod | 4711514504569 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
22.590,00RSD
Cena
19.190,00RSD
Stara cena
7.190,00RSD
Cena
5.750,00RSD
Stara cena
12.890,00RSD
Cena
10.950,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.