Kućište Gamdias Aura GC101M
SKU
EP2937577
Cena sa popustom
3.579,99 RSD
Cena
4.839,99 RSD
Ušteda
1.260,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
27.999,99RSD
Stara cena
40.250,00RSD
Cena
36.190,00RSD
| Stavka | Opis |
|---|---|
| Tip kućišta | Micro Tower |
| Podrška za matične ploče | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Sinhronizacija | 5V 3-pinski adresabilni konektor |
| Boja kućišta | Crna |
| Ekspanzioni slotovi | 5 |
| Materijal | SPCC, ABS i kaljeno staklo |
| Prozor | Leva strana, prednja strana |
| Podrška za radijatore | Gore: 240 mm, 280 mm |
| Podrška za ventilatore | Pozadi: 1 × 120 mmGore: 2 × 120 mm ili 2 × 140 mmDole: 2 × 120 mm ili 2 × 140 mmSa strane: 2 × 120 mm ili 2 × 140 mm |
| Unapred instalirani ventilatori | Pozadi: 1 × 120 mm ARGB ventilatorDole: 2 × 120 mm ARGB ventilatoraSa strane: 2 × 120 mm ARGB ventilatora |
| Ležišta za diskove | 1 × 3.5" + 3 × 2.5" ili 4 × 2.5" (nosač za HDD/SSD) |
| I/O portovi | 1 × Type-C, 1 × USB 3.0, 1 × USB 2.0, 1 × HD Audio, 1 × LED |
| Maksimalne dimenzije komponenti | Maks. visina CPU hladnjaka: 155 mmMaks. dužina grafičke karte: 330 mmMaks. dužina napajanja: 140 mm |
| Dimenzije (D × Š × V) | 335 × 275 × 355 mm |
| Težina | 3.87 kg / 8.53 lb |
| Ugrađeni kontrolni modul | Ne |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Gamdias |
|---|---|
| Bar kod | 4711514504354 |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.