Kućište Gamdias Aura GC7 ARGB
SKU
EP2016504
Cena sa popustom
3.699,99 RSD
Cena
4.999,99 RSD
Ušteda
1.300,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
40.250,00RSD
Cena
36.190,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
34.590,00RSD
Cena
27.999,99RSD
Stara cena
23.929,99RSD
Cena
17.719,99RSD
Stara cena
10.519,99RSD
Cena
7.789,99RSD
Stara cena
29.390,00RSD
Cena
24.950,00RSD
| Model: | Aura GC7 ARGB |
| Tip: | MID Tower |
| Kompatibilnost: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Materijal: | SPCC, ABS i Kaljeno staklo |
| Levi panel: | Kaljeno staklo |
| Slotovi za proširenje: | 7 |
| Dimenzije podržanog radijatora: | Zadnji: 120mm |
| Podržani ventilatori: | Vrh: 2 x 120mm Prednji: 3 x 120mm Zadnji: 1 x 120mm |
| Ventilatori koji dolaze uz kućište: | Prednji: 2 x 120mm ARGB ventilatori Zadnji: 1 x 120mm ARGB ventilator |
| Slotovi za memorijske drajvove: | 2 x 3.5" 1 x 2.5" 1 x 3.5" (Kavez za HDD) 1 x 2.5" |
| I/O Portovi: | 1x USB 3.0 2x USB 2.0 1x HD Audio 1x Reset |
| Prostranost: | CPU kuler max visina: 155mm Max dužina grafičke kartice: 300mm Max visina napajanja: 160mm |
| Dimenzije (D x Š x V): | 350 x 188 x 430 mm |
| Težina: | 3.7 kg |
| Boja: | Crna |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4711514500684 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Gamdias |
|---|---|
| Bar kod | 4711514500677 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
17.990,00RSD
Cena
11.390,00RSD
Stara cena
2.499,99RSD
Cena
1.999,99RSD
Stara cena
22.590,00RSD
Cena
19.190,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.