VILLAGER Električna bušilica sa podešavanjem obrtnog momenta VLN 240
SKU
041470
Cena sa popustom
4.299,99 RSD
Cena
5.849,99 RSD
Ušteda
1.550,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
27.159,99RSD
Cena
18.989,99RSD
Stara cena
7.200,00RSD
Cena
6.800,00RSD
Stara cena
10.999,99RSD
Cena
7.139,99RSD
Stara cena
37.739,99RSD
Cena
26.389,99RSD
Stara cena
27.379,99RSD
Cena
19.149,99RSD
Stara cena
21.619,99RSD
Cena
15.119,99RSD
Stara cena
15.289,99RSD
Cena
10.689,99RSD
Stara cena
32.589,99RSD
Cena
22.789,99RSD
Stara cena
19.179,99RSD
Cena
13.409,99RSD
Stara cena
9.300,00RSD
Cena
7.999,00RSD
Stara cena
12.859,99RSD
Cena
8.989,99RSD
Villager bušilice i zavijači su višenamenski alati dizajnirani za različite zanatske radove. Njihove stezne glave bez ključa su kompatibilne sa širokim spektrom burgija i odvijača sa okruglim i šestougaonim
glavama i ostalim dodacima.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Bar kod | 8605032603704 |
| Snaga | 240 W |
| Obrtni moment | 12 Nm |
| Raspon zatezanja stezne glave | 0,8 - 10 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu | 20 mm |
| Prečnik bušenja u metalu | 10 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
263.529,99RSD
Cena
184.289,99RSD
Stara cena
27.379,99RSD
Cena
19.149,99RSD
Stara cena
49.439,99RSD
Cena
34.569,99RSD
Stara cena
24.509,99RSD
Cena
17.139,99RSD
Stara cena
27.159,99RSD
Cena
18.989,99RSD
Stara cena
7.200,00RSD
Cena
6.800,00RSD
Stara cena
12.859,99RSD
Cena
8.989,99RSD
Stara cena
28.829,99RSD
Cena
20.159,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.