VILLAGER Motorna testera VGS 380 Prime
SKU
057749
Cena sa popustom
11.299,99 RSD
Cena
16.159,99 RSD
Ušteda
4.860,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
- Antivibracijski sistem - Prajmer za startovanje
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Dužina vodilice - mača | 40 cm |
| Snaga motora | 1,2 kW |
| Bar kod | 8605032603957 |
| Težina pakovanja | 6.74 kg |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.2 kW |
| Zapremina motora | 37.2 cm³ |
| Broj obrtaja | 12000 rpm |
| Broj zuba lanca | 28.5 zuba |
| Dužina vodilice | 40 cm |
| Rezervoar ulja | 0.21 l |
| Brzina pri praznom hodu | 3500 rpm |
| Gorivo - testere | Mešavina (Bezolovni benzin 40 |
| Sistem za snabdevanje uljem | Mehanička klipna pumpa |
| Ulje za lanac | Mineralno ulje |
Deklaracije
| Tip | Motorne testere |
|---|---|
| Model | VGS 380 PRIME |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.