AMICA KGC15630R frizider sa komorom 144 cm
Brend: Amica
Model: KGC15630R
Tip proizvoda: Kombinovani frižider sa zamrzivačem
Tip instalacije: Slobodnostojeći
Boja: Crvena
Dizajn: Retro
Položaj zamrzivača: Gore
Ukupna neto zapremina: 208 L
Neto kapacitet frižidera: 164 L
Neto kapacitet zamrzivača: 44 L
Energetska klasa: E
Godišnja potrošnja energije: 172 kWh
Kapacitet zamrzavanja: 2.5 kg/24h
Tehnologija hlađenja: Statički sistem hlađenja
Automatsko odmrzavanje: Da
Kontrola temperature: Mehanička
Osvetljenje: LED
Broj polica u frižideru: 3
Broj polica na vratima: 3
Broj polica u zamrzivaču: 1
Posuda za voće i povrće: 1
Polica za jaja: Da
Posuda za led: Da
Materijal polica: Kaljeno sigurnosno staklo
Dimenzije (V x Š x D): 144 x 55 x 61.5 cm
Dodatno: SlimSize, FlexiShelf, DoorShelf, tiha operacija
Specifikacija
| Brend | Amica |
|---|---|
| Zapremina frižidera | 164 L |
| Komora za zamrzavanje | Sa komorom |
| Energetski razred | E |
| Dubina | 61 - 65 cm |
| Visina | 144 cm |
| Širina | 55 cm |
| Smer otvaranja vrata | Desno |
| Tehnologija hlađenja | Automatsko otapanje |
| Bar kod | 4040729156301 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | Amica KGC15630R frizider sa komorom 144 cm |
|---|---|
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | 220-B, Vrčin |
| Tip | Kombinovani frižider |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.