AMICA ugradni kombinovani frižider BD221.3 144 cm
Brend: Amica
Tip proizvoda: Ugradni kombinovani frižider
Model: BD221.3
Ukupna zapremina: 220 l
Frižider: 183 l
Zamrzivač: 37 l (gore)
Tehnologija: LowFrost
Energetska klasa: F
Potrošnja energije: 221 kWh godišnje
Nivo buke: 40 dB
Visina za ugradnju: 145 cm
Širina za ugradnju: 60 cm
Dimenzije: 1440 x 540 x 540 mm
Kapacitet zamrzavanja: 2 kg/24h
Autonomija bez struje: 17.5 h
Klimatski razred: N-ST
Upravljanje: Mehaničko
Osvetljenje: LED
Police: 3 + 1
Fioke: 1
Način montaže: Slajder
Otvaranje vrata: Promenljivo
Voda i led: Bez dispenzera
Specifikacija
| Brend | Amica |
|---|---|
| Smer otvaranja vrata | Promenljiv smer |
| Dispanzer | Ne |
| Zapremina zamrzivača | 37 L |
| Zapremina frižidera | 183 L |
| Energetski razred | F |
| Dubina | 53 cm |
| Visina | 144 cm |
| Širina | 54 cm |
| Vrsta | Kombinovani |
| Tip | Ugradni |
| Tehnologija hlađenja | Low Frost |
| Bar kod | 5906006701888 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | Amica ugradni kombinovani frizider BD221.3 |
|---|---|
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | 220-B, Vrčin |
| Tip | Ugradni frižider |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.