AMICA WCB1K54B24.1 vinska vitrina 24 boce
Amica WCB1K54B24.1 Ugradna Vinska Vitrina
Brend: Amica
Model: WCB1K54B24.1
Boja: Crna
Tip: Ugradna vinska vitrina
Kapacitet: 24 boce (0,75 l tip Bordeaux)
Broj temperaturnih zona: 1
Temperaturni opseg: 5°C - 20°C
Širina: 60 cm
Visina: 45 cm
Energetska klasa: G
Godišnja potrošnja energije: 140 kWh
Buka: 39 dB
Unutrašnje karakteristike:
Neto zapremina: 63 l
Bruto zapremina: 66 l
Način hlađenja: Dinamičko
Broj polica: 4 (od toga 3 drvene sa teleskopskim izvlačenjem)
Osvetljenje: LED osvetljenje
Staklena vrata sa UV filterom – štiti vino od štetnog svetla
Upravljanje i kontrola:
LED displej
Kontrolni tasteri
Elektronska kontrola temperature
Optički i zvučni signal upozorenja na otvorena vrata
Dodatne karakteristike:
Strana otvaranja vrata: Desna (mogućnost promene strane)
Optimalna vlažnost – sprečava oksidaciju i kvarenje vina
Reverzibilna vrata – mogućnost promene pravca otvaranja za bolju prilagodljivost prostoru
Tiha operacija – idealna za kuhinju ili dnevnu sobu
Drvene police – minimiziraju vibracije i čuvaju kvalitet vina
Plaćanje unapred = Besplatna dostava
Nema keša nema problema
Plaćajte karticom ili uplatom na račun i dostava je gratis
Bez dodatnih troškova bez rizika samo poručite i sačekajte isporuku
Cena usluge dostave za plaćanje pouzećem 1500.00 RSD
Specifikacija
| Brend | Amica |
|---|---|
| Ugradna | Da |
| Temperaturne zone | I zona |
| Energetski razred | G |
| Dubina | 54 cm |
| Visina | 45 cm |
| Širina | 59 cm |
| Bar kod | 5906006790264 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | Vinska vitrina WK341 100-2S |
|---|---|
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | 220-B, Vrčin |
| Tip | Rashladna Vitrina |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.