FORMA Grlo E40 za viseću svetiljku UFO01-E40
SKU
007193
Cena sa popustom 649,99 RSD Cena 809,99 RSD
Ušteda 160,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje: Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave: do 5 dana
Dodaj u listu želja
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Contact Popup
Kontakt
  • Ponedeljak - Petak
  • 08:00 - 20:00h
info@eplaneta.rs
Pogledajte i sledeće artikle
FORMA Grlo E27 za viseću svetiljku UFO01-E27
-20%
Stara cena 689,99RSD Cena 549,99RSD
Rabalux Visilica Aniela LED 20W hrom (2188)
-20%
Stara cena 17.489,99RSD Cena 13.989,99RSD
Rabalux Visilica Etrusco E27 1x MAX 60W bronzana (7652)
-19%
Rabalux Visilica Donati E27 1x MAX 40W zlatna (5222)
-20%
Rabalux Visilica Elina E27 1x MAX 60W bela (3694)
-17%
FORMA Viseća lampa 5xE14 F4016-5V SG
-20%
Rabalux Visilica Rotem E14 4x MAX 40W orah (3300)
-20%
Rabalux Visilica Niylah E27 3x MAX 25W crna (72083)
-20%
Rabalux Visilica Donati E27 3x MAX 40W zlatna (5223)
-20%
Rabalux Visilica Leandros E27 3x MAX 40W mat crno (72006)
-20%
Rabalux Visilica Norena E27 1x MAX 60W mat crno (5086)
-20%
Rabalux Visilica Othello LED 36W sivo (6299)
-20%