FORMA LED visilica 27W F2063-27V BK 4000K
SKU
006542
Cena sa popustom 6.949,99 RSD Cena 8.689,99 RSD
Ušteda 1.740,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje: Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave: do 5 dana
Dodaj u listu želja
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Contact Popup
Kontakt
  • Ponedeljak - Petak
  • 08:00 - 20:00h
info@eplaneta.rs
Pogledajte i sledeće artikle
FORMA LED visilica 18W F2063-18V BK 4000K
-20%
Stara cena 6.189,99RSD Cena 4.949,99RSD
Rabalux Visilica Ada E27 1x MAX 60W bela (1844)
-20%