GARDENA stop - konektor 25 mm GA02778-20
SKU
GA 02778-20
Cena sa popustom 609,99 RSD Cena 789,99 RSD
Ušteda 180,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje: Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave: do 5 dana
Dodaj u listu želja
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Contact Popup
Kontakt
  • Ponedeljak - Petak
  • 08:00 - 20:00h
info@eplaneta.rs
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5 (1)
Cena 1.690,00RSD
STORM Osiguraci 10/1 mini
-30%
Stara cena 149,99RSD Cena 104,99RSD
BOSCH Ravna cev 150 mm element za spojnicu zenski HEZ9VDSS1
-18%
Stara cena 2.199,99RSD Cena 1.799,99RSD
DELI Torba za alat standard 310mm edl430113
-31%
DELI Podešavajući ključ standard 0-28mm edl30108
-31%
INGCO Krokodil dizalica niskoprofilna HFJ304
-5%
Felo Set bitova XS-Strongbox Bits 35 sa držačem SL/PH/PZ/TX/HEX 02073516 35 kom
-10%
CARMOTION Utičnica za upaljač din 12-24v, max 15a
-30%
Cena 2.208,49RSD
KNIPEX Nož za kabl s kukom 8-28mm kni
-30%
DELI Podešavajući ključ standard 0-33mm edl30110
-30%
CARMOTION Univerzalni adapter sa kablom 26cm i din utičnicom 12-24v dc 15A
-30%
GARDENA Spojnica za Okiten crevo ženski navoj 1
-23%
STANLEY FATMAX štitnici za kolena FMST82961-1
-30%
STORM Set srafcigera 4kom
-30%
DELI Torba za alat standard 360mm edl430116
-31%
100%
5 (1)
CARMOTION Konektor utičnica 7 pinova
-30%
DELI Podešavajući ključ za cevi 0-36mm edl012a
-31%
CARMOTION Univerzalni adapter sa kablom i din utičnicom i sa 12-24v dc 20A
-30%
KNIPEX Striper univerzalni
-30%
KNIPEX Striper za data kablove 5-15 k
-30%
Gardena stop - konektor 25 mm GA 02778-20 predstavlja spojnicu od 25 mm za štopovanje creva. Gardena stop - konektor 25 mm 02778-20 napravljen je od kvalitetne plastike. Gardena stop - konektor 25 mm GA 02778-20 predstavlja odličan izbor za vas i vaše potrebe. -Završni deo – za zaustavljanje toka. -Dimenzije: 25 mm. -Materijal: plastika. Deklaracija:. Šifra i naziv: Gardena stop - konektor 25 mm GA 02778-20. Jedinična mera: komad. Bar kod: 4078500277808. Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Specifikacija
Više informacija
Brend Gardena
Bar kod 4078500277808
Deklaracije
Više informacija
Naziv, vrsta robe i model GARDENA stop - konektor 25 mm GA02778-20