HDD WD 12TB WD122PURP Purple Pro 7200RPM 256MB
SKU
EP2841070
Cena sa popustom
58.590,00 RSD
Cena
65.150,00 RSD
Ušteda
6.560,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
21.390,00RSD
Cena
18.150,00RSD
Stara cena
24.650,00RSD
Cena
20.950,00RSD
Stara cena
22.089,99RSD
Cena
21.399,99RSD
Stara cena
36.090,00RSD
Cena
32.450,00RSD
Stara cena
57.690,00RSD
Cena
51.890,00RSD
Stara cena
86.659,00RSD
Cena
64.189,00RSD
Stara cena
57.690,00RSD
Cena
51.890,00RSD
Stara cena
28.679,00RSD
Cena
21.239,00RSD
Stara cena
30.350,00RSD
Cena
25.750,00RSD
Osnovne karakteristike
| Tip | Hard disk |
| Format | 3.5 inča |
| Kapacitet diska | 12TB |
| Interfejs | SATA III |
| Protok | 6 Gbps |
| Keš memorija | 512MB |
| Broj obrtaja po minutu | 7.200rpm |
Ostale karakteristike
| Serija | WD Purple™ Pro |
| Podržane tehnologije | CMR Technology |
| Debljina | 26.11mm |
| Napomena | 2.5 Million Hours Reliability (MTBF) |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | WD |
|---|---|
| Format | 3.5" |
| Kapacitet | 12 TB |
| Bar kod | 0718037901299 |
Deklaracije
| Tip | Hard diskovi |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | HDD WD 12TB WD122PURP Purple Pro 7200RPM 256MB |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
57.690,00RSD
Cena
51.890,00RSD
Stara cena
17.299,00RSD
Cena
12.809,00RSD
Stara cena
36.090,00RSD
Cena
32.450,00RSD
Stara cena
21.190,00RSD
Cena
17.990,00RSD
Stara cena
21.390,00RSD
Cena
18.150,00RSD
Stara cena
24.650,00RSD
Cena
20.950,00RSD
Stara cena
22.089,99RSD
Cena
21.399,99RSD
Stara cena
57.690,00RSD
Cena
51.890,00RSD
Stara cena
37.389,99RSD
Cena
27.689,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.