HP Desktop Računar Pro Tower 290 G9 i7-14700/16GB/1TB/DVD + Monitor 21.5 HP S3 Pro
SKU
49404
Cena sa popustom
110.150,00 RSD
Cena
118.450,00 RSD
Ušteda
8.300,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
41.350,00RSD
Cena
37.190,00RSD
Stara cena
111.649,99RSD
Cena
85.879,99RSD
Stara cena
95.250,00RSD
Cena
88.550,00RSD
Stara cena
549.999,99RSD
Cena
459.999,99RSD
Stara cena
559.999,99RSD
Cena
457.599,99RSD
Stara cena
84.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
94.999,99RSD
Cena
81.199,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
99.999,99RSD
Stara cena
83.349,99RSD
Cena
61.739,99RSD
Stara cena
75.329,99RSD
Cena
57.939,99RSD
Stara cena
107.119,99RSD
Cena
82.399,99RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
111.999,99RSD
Stara cena
81.609,99RSD
Cena
60.449,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
79.999,99RSD
Stara cena
129.999,99RSD
Cena
109.999,99RSD
Stara cena
132.239,99RSD
Cena
101.719,99RSD
Stara cena
117.169,99RSD
Cena
90.129,99RSD
Stara cena
65.990,00RSD
Cena
50.450,00RSD
Stara cena
58.579,99RSD
Cena
45.059,99RSD
Stara cena
70.299,99RSD
Cena
54.069,99RSD
Stara cena
82.019,99RSD
Cena
63.089,99RSD
| Procesor | i7-14700 |
| Memorija | 16GB |
| Skladištenje | 1TB |
| Operativni sistem | Nema |
| Dodatna oprema | Monitor 21.5 HP S3 Pro |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Operativni sistem | Nema |
| Vrsta | Office računari |
| Grafika | Integrisana |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 1 TB |
| Bar kod | 199642249356 |
Deklaracije
| Tip | Brend računari |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | HP 290 G9 TWR i7-14700/16GB DDR4/M.2 1TB/180W/M+T/DVD-RW/HP S3 Pro 22" C80WWAT |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
123.190,00RSD
Cena
114.550,00RSD
Stara cena
35.139,99RSD
Cena
27.029,99RSD
Stara cena
125.990,00RSD
Cena
117.150,00RSD
Stara cena
34.290,00RSD
Cena
30.850,00RSD
Stara cena
112.139,99RSD
Cena
86.259,99RSD
Stara cena
35.139,99RSD
Cena
27.029,99RSD
Stara cena
34.290,00RSD
Cena
30.850,00RSD
Stara cena
50.389,00RSD
Cena
37.319,00RSD
Stara cena
82.150,00RSD
Cena
76.350,00RSD
Stara cena
35.139,99RSD
Cena
27.029,99RSD
Stara cena
48.950,00RSD
Cena
44.050,00RSD
Stara cena
34.290,00RSD
Cena
30.850,00RSD
Stara cena
45.039,00RSD
Cena
33.359,00RSD
Stara cena
98.250,00RSD
Cena
91.350,00RSD
Stara cena
549.999,99RSD
Cena
459.999,99RSD
Stara cena
95.250,00RSD
Cena
88.550,00RSD
Stara cena
559.999,99RSD
Cena
457.599,99RSD
Stara cena
111.649,99RSD
Cena
85.879,99RSD
Stara cena
84.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
41.350,00RSD
Cena
37.190,00RSD
Stara cena
86.759,00RSD
Cena
64.259,00RSD
Stara cena
145.999,99RSD
Cena
128.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.