HP Desktop Računar Pro Mini 400 G9 i7-13700T 16GB M.2 512GB HDMI 883Q5EA
SKU
883Q5EA
Cena sa popustom
117.150,00 RSD
Cena
125.990,00 RSD
Ušteda
8.840,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
111.999,99RSD
Stara cena
32.850,00RSD
Cena
27.890,00RSD
Stara cena
179.999,99RSD
Cena
169.399,99RSD
Stara cena
151.350,00RSD
Cena
140.750,00RSD
Stara cena
129.999,99RSD
Cena
109.999,99RSD
Stara cena
51.690,00RSD
Cena
46.490,00RSD
Stara cena
48.990,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
90.099,00RSD
Cena
66.739,00RSD
Stara cena
81.990,00RSD
Cena
76.250,00RSD
0%
0
(1)
Stara cena
549.999,99RSD
Cena
459.999,99RSD
Stara cena
65.990,00RSD
Cena
47.790,00RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
79.999,99RSD
Stara cena
75.329,99RSD
Cena
57.939,99RSD
Stara cena
69.950,00RSD
Cena
65.050,00RSD
Stara cena
94.999,99RSD
Cena
81.199,99RSD
Stara cena
70.069,00RSD
Cena
51.899,00RSD
Stara cena
64.249,99RSD
Cena
47.589,99RSD
| Procesor | Procesor Intel® Core™ i7 13. generacije |
| Opis procesora | Intel® Core™ i7-13700T Radni takt procesora: do 4,9 GHz sa Intel® Turbo Boost tehnologijom Broj jezgara: 16 Broj niti: 24 Keš memorija: 30MB L3 |
| Skup čipova | Intel® Q670 (vPro®) |
| RAM memorija | 16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB) Broj slotova: 2 (1 popunjen) |
| SSD | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Grafička kartica | Integrisana Intel® UHD Graphics 770 |
| Priključci | Sa prednje strane: SuperSpeed USB Type-A porta brzine prenosa od 10 Gb/s x 1 SuperSpeed USB Type-A brzine prenosa od 10 Gb/s (punjenje) x 1 SuperSpeed USB Type-C® brzine prenosa od 20 Gb/s x 1 kombinacija slušalice/mikrofon x 1 Sa zadnje strane: HDMI 2.1 x 1 DisplayPort™ 1.4 x 2 SuperSpeed USB Type-A priključka sa brzinom signalizacije od 10 Gb/s x 1 SuperSpeed USB Tip-A brzina signalizacije 5 Gb/s x 2 priključak za napajanje x 1 RJ-45 x 1 |
| Kućište | Mini |
| Audio | Realtek ALC3252 kodek univerzalni audio-priključak sa podrškom za slušalice sa mikrofonom CTIA i OMTP |
| Periferni uređaji | HP 125 žična tastatura Žični miš HP 125 |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Operativni sistem | Nema |
| Vrsta | Office računari |
| Grafika | Integrisana |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 197497369922 |
Deklaracije
| Tip | Brand name računari |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Infograf |
| Naziv, vrsta robe i model | PC HP Pro Mini 400 G9 883Q5EA#BAD |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
118.450,00RSD
Cena
110.150,00RSD
Stara cena
125.990,00RSD
Cena
117.150,00RSD
Stara cena
65.990,00RSD
Cena
47.790,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
77.390,00RSD
Cena
71.950,00RSD
Stara cena
81.990,00RSD
Cena
76.250,00RSD
Stara cena
91.590,00RSD
Cena
85.150,00RSD
Stara cena
60.550,00RSD
Cena
54.450,00RSD
Stara cena
35.139,99RSD
Cena
27.029,99RSD
Stara cena
35.139,99RSD
Cena
27.029,99RSD
Stara cena
32.850,00RSD
Cena
27.890,00RSD
Stara cena
34.290,00RSD
Cena
30.850,00RSD
Stara cena
44.290,00RSD
Cena
39.850,00RSD
Stara cena
74.250,00RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
179.999,99RSD
Cena
169.399,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.