Računar All in One HP 24-cr0082ny 24 FHD/R5-7520U/16GB/512 SSD/Touch/C0XX0EA
SKU
EP2974614
Cena sa popustom
117.150,00 RSD
Cena
125.990,00 RSD
Ušteda
8.840,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
80.999,99RSD
Stara cena
80.550,00RSD
Cena
74.890,00RSD
Stara cena
95.519,99RSD
Cena
69.050,00RSD
| CPU brand | AMD |
| CPU tip | AMD Ryzen™ 5 |
| CPU model | 7520U |
| CPU brzina [GHz] | 4,3 |
| L2 Cache | 2 MB |
| L3 Cache | 4 MB |
| Memorija [MB] | 16 |
| Takt memorije [MHz] | 3200 |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR4 |
| Max. količina memorije [GB] | 16 |
| Broj memorijskih slotova | 2 |
| Ekran | 23,8" |
| Vrsta ekrana | AG (AntiGlare), FullHD, IPS |
| HDD [GB] | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Broj obrtaja [rpm] | na |
| OS | Free DOS |
| VGA | AMD Radeon™ Graphics |
| Optička jedinica | na |
| Mreža | 1x 101001000 Ethernet, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 |
| Video kamera | 720p |
| Paralelni priključak | na |
| Serijski priključak | na |
| D-sub | na |
| HDMI | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Audio InOut | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Boja | Bela |
| USB 3.0 | 0 |
| Display Port | na |
| USB-C | 1 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 199251983177 |
Deklaracije
| Tip | Brand name računari |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Računar All in One HP 24-cr0082ny 24 FHD/R5-7520U/16GB/512 SSD/Touch/C0XX0EA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
92.999,99RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
56.999,99RSD
HP Laptop Victus 16-ak0026nn DOS/16"2.5 AG 240Hz/Ryzen AI 9 HX-375/32GB/1TB/5080 16GB/backl/3g/teget
Stara cena
589.919,99RSD
Cena
453.779,99RSD
Stara cena
81.390,00RSD
Cena
75.690,00RSD
Stara cena
83.999,99RSD
Cena
62.599,99RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
140.990,00RSD
Stara cena
140.950,00RSD
Cena
131.050,00RSD
Stara cena
176.549,99RSD
Cena
134.769,99RSD
Stara cena
267.569,90RSD
Cena
205.819,99RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
134.990,00RSD
Stara cena
201.109,99RSD
Cena
148.969,99RSD
Stara cena
111.179,99RSD
Cena
85.519,99RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
92.990,00RSD
Stara cena
130.429,99RSD
Cena
100.329,99RSD
Stara cena
122.390,00RSD
Cena
113.790,00RSD
Stara cena
297.089,00RSD
Cena
220.059,00RSD
Stara cena
120.399,90RSD
Cena
92.609,99RSD
Stara cena
105.999,99RSD
Cena
84.999,99RSD
HP Laptop Omen 17-db1003nm DOS/17.3"FHD AG IPS VRR 144Hz/Ryzen AI 7-350/32GB/1TB/5070 8GB/backlit/2g
Stara cena
368.909,99RSD
Cena
283.769,99RSD
Stara cena
291.049,00RSD
Cena
215.589,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.