Računar HP Pro Tower 290 G9 i5-12500 8GB 512GB 9M948AT
SKU
9M948AT
Cena sa popustom
66.739,00 RSD
Cena
90.099,00 RSD
Ušteda
23.360,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
83.349,99RSD
Cena
61.739,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
79.999,99RSD
Stara cena
90.099,00RSD
Cena
66.739,00RSD
Stara cena
111.649,99RSD
Cena
85.879,99RSD
Stara cena
95.250,00RSD
Cena
88.550,00RSD
Stara cena
65.990,00RSD
Cena
50.450,00RSD
Stara cena
151.350,00RSD
Cena
140.750,00RSD
Stara cena
549.999,99RSD
Cena
459.999,99RSD
Stara cena
94.999,99RSD
Cena
81.199,99RSD
Stara cena
84.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
75.329,99RSD
Cena
57.939,99RSD
Stara cena
85.650,00RSD
Cena
79.650,00RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
111.999,99RSD
Stara cena
35.139,99RSD
Cena
27.029,99RSD
Stara cena
129.999,99RSD
Cena
109.999,99RSD
Stara cena
125.990,00RSD
Cena
117.150,00RSD
Stara cena
35.139,99RSD
Cena
27.029,99RSD
Stara cena
82.019,99RSD
Cena
63.089,99RSD
| Procesor | Klasa procesora: Intel Core i5 Model procesora: i5-12500 Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 3.00GHz (4.60GHz) Keš memorija procesora: 18MB |
| RAM memorija | 8GB DDR4 3200MHz SDRAM (1 x 8GB) Slotovi: 2 DIMM |
| SSD | 512GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Grafička kartica | Intel UHD Graphics 770 |
| Priključci | 4 x USB-A 3.2 Gen 1 4 x USB-A 2.0 1 x VGA 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x audio izlaz 1 x audio ulaz 1 x kombo port za slušalice i mikrofon |
| Kućište/napajanje | Format kućišta: Tower Napajanje: 180W |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Operativni sistem | Bez oprativnog sistema |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Operativni sistem | Nema |
| Vrsta | Office računari |
| Grafika | Integrisana |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 198122990573 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
98.250,00RSD
Cena
91.350,00RSD
Stara cena
111.179,99RSD
Cena
85.519,99RSD
Stara cena
105.050,00RSD
Cena
97.650,00RSD
Stara cena
120.399,90RSD
Cena
92.609,99RSD
Stara cena
123.190,00RSD
Cena
114.550,00RSD
Stara cena
59.150,00RSD
Cena
53.190,00RSD
Stara cena
66.150,00RSD
Cena
61.490,00RSD
Stara cena
81.390,00RSD
Cena
75.690,00RSD
Stara cena
50.850,00RSD
Cena
45.750,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
91.329,99RSD
Cena
70.249,99RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
92.999,99RSD
Stara cena
72.050,00RSD
Cena
66.990,00RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
Stara cena
107.850,00RSD
Cena
100.250,00RSD
Stara cena
108.990,00RSD
Cena
88.990,00RSD
Stara cena
122.390,00RSD
Cena
113.790,00RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
125.990,00RSD
Cena
117.150,00RSD
Stara cena
65.990,00RSD
Cena
50.450,00RSD
Stara cena
83.349,99RSD
Cena
61.739,99RSD
Stara cena
151.350,00RSD
Cena
140.750,00RSD
Stara cena
291.250,00RSD
Cena
270.850,00RSD
Stara cena
81.609,99RSD
Cena
60.449,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.