Računar DSCL Ryzen 5 3400G/8GB/256GB/Win11Pro
SKU
EP2850722
Cena sa popustom
54.190,00 RSD
Cena
60.250,00 RSD
Ušteda
6.060,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
69.950,00RSD
Cena
65.050,00RSD
Stara cena
91.590,00RSD
Cena
85.150,00RSD
Stara cena
74.250,00RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
179.999,99RSD
Cena
169.399,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
79.999,99RSD
Stara cena
74.250,00RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
77.390,00RSD
Cena
71.950,00RSD
Stara cena
32.850,00RSD
Cena
27.890,00RSD
0%
0
(1)
Stara cena
549.999,99RSD
Cena
459.999,99RSD
Stara cena
90.099,00RSD
Cena
66.739,00RSD
Stara cena
51.690,00RSD
Cena
46.490,00RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
111.999,99RSD
Stara cena
151.350,00RSD
Cena
140.750,00RSD
Stara cena
129.999,99RSD
Cena
109.999,99RSD
Stara cena
64.249,99RSD
Cena
47.589,99RSD
Stara cena
95.519,99RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
95.250,00RSD
Cena
88.550,00RSD
Stara cena
94.999,99RSD
Cena
81.199,99RSD
Stara cena
81.990,00RSD
Cena
76.250,00RSD
Stara cena
66.350,00RSD
Cena
61.690,00RSD
| Platforma | AMD |
| Tip procesora | CPU AM4 AMD Ryzen 5 3400G, YD3400C5FHBOX |
| Opis procesora | CPU AM4 AMD Ryzen 5 3400G, 4C/8T, 3.70-4.20GHz YD3400C5FHBOX |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 3400G |
| Maticna ploca | MB AM4 AsRock B450M-HDV R4.0 90-MXB9N0-A0UAYZ |
| Tip grafičke karte: | Integrisana |
| Grafička karta (opis) | AMD Radeon Vega 11 |
| Ram memorija | 8GB |
| Opis memorije | RAM DDR4 8GB |
| HDD1 | 256GB SSD |
| Hard Disk (opis) | SSD 2.5" 256GB |
| HDD2 (opis) | NEMA |
| Mrežni interfejs | Integrated 10/100/1000M GbE |
| Audio | Realtek 2/4/5.1/7.1-channel |
| Slotovi za proširenje | 1x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 3.0 x1, 1x M.2/M-Key (PCIe 3.0 x4/SATA, 2280) |
| Priključci na zadnjem panelu | 1x VGA (iGPU), 1x HDMI 2.1 (iGPU), 4x USB-A 3.0 (5Gb/s), 2x USB-A 2.0 (480Mb/s), 1x Gb LAN (Realtek RTL8118AS), 3x Audio, 1x PS /2 kombo |
| Priključci na prednjem panelu | 2x USB2.0 +Audio |
| Kućište | Kućište Stars Solutions K02 500W USB2.0 x2 |
| Napajanje | 500W |
| Napajanje (opis) | Stars Solutions 500W |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | DSC |
|---|---|
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Hard disk 1 | 256 GB SSD |
| Bar kod | 2026260100005 |
Deklaracije
| Tip | DSC Računari |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Računar DSCL Ryzen 5 3400G/8GB/256GB/Win11Pro |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
74.250,00RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
66.350,00RSD
Cena
61.690,00RSD
Stara cena
95.519,99RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
60.550,00RSD
Cena
54.450,00RSD
Stara cena
64.249,99RSD
Cena
47.589,99RSD
Stara cena
65.990,00RSD
Cena
47.790,00RSD
Stara cena
74.250,00RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
79.999,99RSD
Stara cena
84.999,99RSD
Cena
69.999,99RSD
Stara cena
77.390,00RSD
Cena
71.950,00RSD
Stara cena
91.590,00RSD
Cena
85.150,00RSD
Stara cena
81.990,00RSD
Cena
76.250,00RSD
Stara cena
102.459,99RSD
Cena
75.889,99RSD
Stara cena
217.050,00RSD
Cena
201.850,00RSD
Stara cena
123.190,00RSD
Cena
114.550,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.