HP Laptop Victus i5-13420H/32GB/512GB/RTX 4050 6GB/15.6 FHD IPS 144Hz/ENG/1YR/W11H
SKU
49263
Cena sa popustom
178.650,00 RSD
Cena
192.150,00 RSD
Ušteda
13.500,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
102.999,99RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
134.990,00RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
263.399,99RSD
Cena
179.999,99RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
201.109,99RSD
Cena
148.969,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
125.990,00RSD
Stara cena
84.790,00RSD
Cena
78.850,00RSD
Stara cena
150.199,00RSD
Cena
146.499,00RSD
Stara cena
169.990,00RSD
Cena
141.990,00RSD
Stara cena
209.999,99RSD
Cena
159.999,99RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
111.990,00RSD
Stara cena
119.690,00RSD
Cena
111.290,00RSD
Stara cena
276.769,99RSD
Cena
212.899,99RSD
Stara cena
199.990,00RSD
Cena
165.990,00RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
80.999,99RSD
Stara cena
59.090,00RSD
Cena
53.150,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
Stara cena
208.449,99RSD
Cena
160.339,99RSD
Stara cena
359.990,00RSD
Cena
301.990,00RSD
Stara cena
124.750,00RSD
Cena
97.599,99RSD
LENOVO ThinkPad P14s G6 (21QT000FCX)14.5"WUXGA AG IPS Ultra7 255H 32GB 512GB RTX PRO500 6GB Win11Pro
Stara cena
406.179,99RSD
Cena
300.869,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
76.499,99RSD
Stara cena
159.999,99RSD
Cena
109.999,99RSD
Stara cena
289.999,99RSD
Cena
212.999,99RSD
Stara cena
239.990,00RSD
Cena
192.890,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Windows 11 |
| Grafika | Nvidia |
| Gaming | Da |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 32 GB |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 2025122400903 |
| Serija | Victus |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB HP Victus i5-13420H/32GB/512GB/RTX 4050 6GB/15.6 FHD IPS 144Hz/ENG/1YR/W11H |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
164.050,00RSD
Cena
152.550,00RSD
Stara cena
201.109,99RSD
Cena
148.969,99RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
68.999,99RSD
Stara cena
105.050,00RSD
Cena
97.650,00RSD
Stara cena
258.109,99RSD
Cena
191.189,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
80.999,99RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
134.990,00RSD
Stara cena
267.569,90RSD
Cena
197.050,00RSD
Stara cena
80.550,00RSD
Cena
74.890,00RSD
Stara cena
111.179,99RSD
Cena
85.519,99RSD
HP Laptop Victus 16-ah0000nn DOS/16"2.5 AG IPS VRR 240Hz/Core U9-275HX/32GB/1TB/5090 24GB/backlit/3g
Stara cena
718.139,99RSD
Cena
552.409,99RSD
Stara cena
67.850,00RSD
Cena
63.050,00RSD
Stara cena
83.999,99RSD
Cena
62.599,99RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
Stara cena
58.750,00RSD
Cena
52.850,00RSD
Stara cena
191.999,00RSD
Cena
187.299,00RSD
DELL Pro 15 Essential PV15255 15.6 inch FHD 120Hz AMD Ryzen 5 7520U 16GB 512GB SSD Backlit FP laptop
Stara cena
111.499,00RSD
Cena
109.799,00RSD
Stara cena
209.999,99RSD
Cena
176.999,99RSD
Stara cena
88.150,00RSD
Cena
81.950,00RSD
Stara cena
81.390,00RSD
Cena
75.690,00RSD
Stara cena
169.999,99RSD
Cena
135.999,99RSD
Stara cena
131.250,00RSD
Cena
122.050,00RSD
Stara cena
66.150,00RSD
Cena
61.490,00RSD
Stara cena
229.999,99RSD
Cena
185.999,99RSD
Stara cena
146.890,00RSD
Cena
136.590,00RSD
Stara cena
151.590,00RSD
Cena
140.950,00RSD
Stara cena
118.690,00RSD
Cena
110.350,00RSD
Stara cena
145.969,99RSD
Cena
112.279,99RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
102.450,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.