HP NB Victus i5-13420H/24GB/512GB/RTX 4050 6GB/15.6 FHD IPS 144Hz/ENG/1YR/W11H
SKU
49262-1
Cena sa popustom
152.550,00 RSD
Cena
164.050,00 RSD
Ušteda
11.500,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
134.990,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
102.999,99RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
263.399,99RSD
Cena
179.999,99RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
169.990,00RSD
Cena
141.990,00RSD
Stara cena
150.199,00RSD
Cena
146.499,00RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
125.990,00RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
229.999,99RSD
Cena
199.999,99RSD
Stara cena
201.109,99RSD
Cena
148.969,99RSD
Stara cena
192.150,00RSD
Cena
178.650,00RSD
Stara cena
209.999,99RSD
Cena
159.999,99RSD
0%
0
(1)
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
132.990,00RSD
Stara cena
199.990,00RSD
Cena
165.990,00RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
111.990,00RSD
Stara cena
165.429,99RSD
Cena
127.249,99RSD
Stara cena
119.690,00RSD
Cena
111.290,00RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
77.250,00RSD
Stara cena
276.769,99RSD
Cena
212.899,99RSD
Stara cena
145.999,99RSD
Cena
122.999,99RSD
Stara cena
208.449,99RSD
Cena
160.339,99RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
59.090,00RSD
Cena
53.150,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
169.999,99RSD
Stara cena
244.989,99RSD
Cena
188.449,99RSD
Stara cena
124.750,00RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
58.890,00RSD
Cena
52.990,00RSD
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Windows 11 |
| Grafika | Nvidia |
| Gaming | Da |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 24 GB |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 2025122400902 |
| Serija | Victus |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB HP Victus i5-13420H/24GB/512GB/RTX 4050 6GB/15.6 FHD IPS 144Hz/ENG/1YR/W11H |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
192.150,00RSD
Cena
178.650,00RSD
Stara cena
201.109,99RSD
Cena
148.969,99RSD
Stara cena
258.109,99RSD
Cena
191.189,99RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
134.990,00RSD
Stara cena
105.050,00RSD
Cena
97.650,00RSD
Stara cena
267.569,90RSD
Cena
197.050,00RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
68.999,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
77.250,00RSD
HP Laptop Victus 16-ah0000nn DOS/16"2.5 AG IPS VRR 240Hz/Core U9-275HX/32GB/1TB/5090 24GB/backlit/3g
Stara cena
718.139,99RSD
Cena
552.409,99RSD
Stara cena
85.279,99RSD
Cena
65.599,99RSD
Stara cena
111.179,99RSD
Cena
85.519,99RSD
Stara cena
80.550,00RSD
Cena
74.890,00RSD
Stara cena
67.850,00RSD
Cena
63.050,00RSD
Stara cena
191.999,00RSD
Cena
187.299,00RSD
Stara cena
83.999,99RSD
Cena
62.599,99RSD
Stara cena
185.799,00RSD
Cena
181.299,00RSD
Stara cena
176.299,00RSD
Cena
171.999,00RSD
HP Laptop Omen 17-db1003nm DOS/17.3"FHD AG IPS VRR 144Hz/Ryzen AI 7-350/32GB/1TB/5070 8GB/backlit/2g
Stara cena
368.909,99RSD
Cena
283.769,99RSD
Stara cena
58.890,00RSD
Cena
52.990,00RSD
Stara cena
81.390,00RSD
Cena
75.690,00RSD
Stara cena
126.550,00RSD
Cena
117.650,00RSD
Stara cena
120.399,90RSD
Cena
92.609,99RSD
Stara cena
199.009,99RSD
Cena
153.079,99RSD
Stara cena
107.850,00RSD
Cena
100.250,00RSD
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
Stara cena
219.069,99RSD
Cena
168.509,99RSD
Stara cena
209.999,99RSD
Cena
176.999,99RSD
Stara cena
145.969,99RSD
Cena
112.279,99RSD
Stara cena
148.090,00RSD
Cena
137.690,00RSD
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
92.990,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.