IMPORTO Solarna lampa baštenska VR57349
SKU
EP2888871
343,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
9.519,99RSD
Cena
7.619,99RSD
Stara cena
3.739,99RSD
Cena
2.989,99RSD
Stara cena
2.649,99RSD
Cena
2.119,99RSD
Stara cena
7.939,99RSD
Cena
6.349,99RSD
Baštenska solarna lampa od 60cm visine, veoma dekorativna i korisna.
Upotrebljiva i za kućne varijante, terase...
| Tip | Lampa solarna |
| Dužina | 60cm |
| Materijal | Metal, plastika |
| Dimenzija | 60cm |
| Masa | 1kg |
| Model | Baštenska solarna |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Importo |
|---|---|
| Bar kod | 57349 |
Deklaracije
| NAZIV I VRSTA ROBE | IMPORTO Solarna lampa baštenska VR57349 |
|---|---|
| TIP | SPOLJNA RASVETA |
| JEDINICA MERE | KOMAD |
| POSLOVNO IME UVOZNIKA | MAJSTOR U KUĆI |
| POSLOVNO IME PROIZVOĐAČA | IMPORTO |
| ZEMLJA POREKLA | KINA |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
1.799,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Stara cena
17.699,99RSD
Cena
14.513,99RSD
Stara cena
17.699,99RSD
Cena
14.513,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.