INDESIT Mašina za veš BWA71252WEEN
SKU
BWA71252WEEN
Cena sa popustom
34.111,99 RSD
Cena
41.599,99 RSD
Ušteda
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
Stara cena
Cena
100%
5
Stara cena
80%
4.45
100%
5
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%
INDESIT, BWA 71252 W EE N, kapacitet pranja 7 KG, tip motora - univerzalni, maksimalna brzina centrifuge 1200 rpm, energetski razred - A++, energetski razred - E, Display - Led Plus, Push&Wash, 2 SEKUNDE Vreme za aktiviranje,1 TASTER Uključivanje, odabir i pokretanje programa, sve u jednom dugmetu; 0 PROBLEMA Bez prethodnog tretiranja za uklanjanje svakodnevnih mrlja, zapremina bubnja 52 L, boja vrata - bela, Colours, Rapid 30', Easy ironing option, odložen start, Brzo pranje 30, Osetljivo rublje, Drain & spin, Eco Pamuk, Eco 40-60, Eco Pamuk 40, Eco Pamuk 60, Ručno pranje/Donje rublje/Vuna, opcija veliki predmeti, Vuna, Antistain option, Pamuk 40, Pamuk 60, Sintetika, Sintetika 40, Sportska obuća, Water plus, podesite parametre pranja automatski kako bi sačuvali vaše vreme, energiju i vodu, Program:20°C, intenzivno pranje, settings, visina proizvoda - 850mm, širina proizvoda - 595mm, dubina proizvoda - 560mm, buka centrifuge 76 dBA, buka ciklusa pranja 56 dBA
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Indesit |
|---|---|
| Kapacitet pranja (kg) | 7 kg |
| Inverter | Ne |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 o/min |
| Energetski razred | A++ |
| Dubina | 54 cm |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Način punjenja | Frontalno |
| Bar kod | 8050147623046 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
100%
80%
4.45
100%
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%