INTEL Procesor Desktop Pentium G6405
SKU
BX80701G6405SRH3Z
Cena sa popustom
7.250,00 RSD
Cena
10.489,00 RSD
Ušteda
3.239,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
27.039,99RSD
Cena
19.309,99RSD
Stara cena
47.199,99RSD
Cena
29.490,00RSD
Stara cena
31.969,00RSD
Cena
17.990,00RSD
Stara cena
32.509,00RSD
Cena
18.069,99RSD
| dnožje: | Intel® 1200 |
| Tip procesora: | Intel® Pentium |
| Broj jezgara: | 2 |
| Threads: | 4 |
| Tehnologija izrade: | 14 nm |
| TDP: | 58W |
| Radna frekvencija: | 4.1GHz |
| Turbo frekvencija: | Nema |
| L2 keš memorija: | 2 x 256 KB |
| L3 keš memorija: | 4MB |
| Integrisani grafički procesor: | Intel® UHD Graphics 610 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Intel |
|---|---|
| Bar kod | 5032037215503 |
Deklaracije
| Tip | Intel |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | CPU INTEL Pentium Dual Core G6405 4.10GHz Tray |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
66.139,99RSD
Cena
47.239,99RSD
Stara cena
56.889,99RSD
Cena
39.859,00RSD
Stara cena
382.050,00RSD
Cena
355.290,00RSD
Stara cena
109.990,00RSD
Cena
93.190,00RSD
Stara cena
23.990,00RSD
Cena
19.990,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.