KINGSTON RAM DDR5 64GB (2x32GB kit) 5600MT/s KF556C40BBAK2-64 Fury Beast RGB
SKU
MEM02236
Cena sa popustom
113.950,00 RSD
Cena
163.569,00 RSD
Ušteda
49.619,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
139.850,00RSD
Cena
130.050,00RSD
Stara cena
45.449,99RSD
Cena
34.959,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
34.690,00RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
58.009,00RSD
Cena
41.319,00RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
42.769,99RSD
Cena
30.989,99RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
25.889,00RSD
Cena
18.489,00RSD
Stara cena
18.450,00RSD
Cena
13.819,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
215.209,99RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
70.659,00RSD
Cena
50.469,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
59.490,00RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
41.550,00RSD
Cena
37.350,00RSD
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Da |
| Kapacitet: | 2x 32GB kit |
| Napon: | 1.25V |
| Maksimalna frekvencija: | 5600MHz |
| Latencija: | CL40 |
| Boja: | Crna |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 64 GB |
| Bar kod | 740617328509 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DDR5 Kingston 64GB (2x32GB kit) 5600MT/s KF556C40BBAK2-64 Fury Beast RGB |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
139.850,00RSD
Cena
130.050,00RSD
Stara cena
192.549,00RSD
Cena
137.529,00RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
141.819,99RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
208.019,00RSD
Cena
148.579,00RSD
Stara cena
133.950,00RSD
Cena
124.550,00RSD
Stara cena
78.079,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
71.739,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
108.899,00RSD
Cena
77.779,00RSD
Stara cena
163.909,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
161.219,99RSD
Cena
116.819,99RSD
Stara cena
80.609,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
112.129,00RSD
Cena
80.089,00RSD
Stara cena
45.449,99RSD
Cena
34.959,99RSD
Stara cena
42.769,99RSD
Cena
30.989,99RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
59.490,00RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
70.659,00RSD
Cena
50.469,00RSD
Stara cena
41.550,00RSD
Cena
37.350,00RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
64.909,00RSD
Cena
46.359,00RSD
Stara cena
33.690,00RSD
Cena
30.290,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.