KINGSTON RAM DIMM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Fury Beast Black KF560C30BBK2-32
SKU
39054
Cena sa popustom
69.550,00 RSD
Cena
103.509,00 RSD
Ušteda
33.959,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
22.490,00RSD
Cena
19.090,00RSD
Stara cena
27.290,00RSD
Cena
23.190,00RSD
Stara cena
37.990,00RSD
Cena
34.190,00RSD
Stara cena
112.129,00RSD
Cena
80.089,00RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
41.550,00RSD
Cena
37.350,00RSD
Stara cena
38.790,00RSD
Cena
34.890,00RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
25.889,00RSD
Cena
18.489,00RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
41.519,99RSD
Cena
30.749,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
61.669,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
40.059,99RSD
Cena
30.809,99RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
42.339,99RSD
Cena
27.299,99RSD
Stara cena
34.450,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
42.769,99RSD
Cena
30.989,99RSD
Stara cena
70.659,00RSD
Cena
50.469,00RSD
Stara cena
44.550,00RSD
Cena
40.090,00RSD
Stara cena
41.879,00RSD
Cena
27.329,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
35.399,99RSD
Cena
27.229,99RSD
| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Za Desktop |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Dual Channel |
| Voltaža | 1.4 V |
| Latencija | CL 30 |
| Preporučeno za | Igrače |
| Boja | Crna |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Bar kod | 740617343229 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DIMM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Beast Black KF560C30BBK2-32 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
79.750,00RSD
Cena
74.150,00RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
61.669,99RSD
Stara cena
112.129,00RSD
Cena
80.089,00RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
108.899,00RSD
Cena
77.779,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
85.490,00RSD
Cena
63.519,99RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
192.549,00RSD
Cena
137.529,00RSD
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
80.609,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
64.909,00RSD
Cena
46.359,00RSD
Stara cena
40.059,99RSD
Cena
30.809,99RSD
Stara cena
22.490,00RSD
Cena
19.090,00RSD
Stara cena
27.290,00RSD
Cena
23.190,00RSD
Stara cena
37.990,00RSD
Cena
34.190,00RSD
Stara cena
38.790,00RSD
Cena
34.890,00RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
41.550,00RSD
Cena
37.350,00RSD
Stara cena
42.339,99RSD
Cena
27.299,99RSD
Stara cena
34.450,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
42.769,99RSD
Cena
30.989,99RSD
Stara cena
70.659,00RSD
Cena
50.469,00RSD
Stara cena
44.550,00RSD
Cena
40.090,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.