RAM DDR5 16GB 6000MHz Kingston Fury Beast Black EXPO KF560C36BBE2-16
SKU
EP2837429
Cena sa popustom
34.190,00 RSD
Cena
37.990,00 RSD
Ušteda
3.800,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
48.850,00RSD
Cena
43.950,00RSD
Stara cena
42.339,99RSD
Cena
27.299,99RSD
Stara cena
50.459,99RSD
Cena
38.809,99RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
42.769,99RSD
Cena
30.989,99RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
34.690,00RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
43.950,00RSD
Cena
31.569,99RSD
Stara cena
22.490,00RSD
Cena
19.090,00RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
41.879,00RSD
Cena
27.329,99RSD
Stara cena
27.290,00RSD
Cena
23.190,00RSD
Stara cena
83.189,99RSD
Cena
60.279,99RSD
Stara cena
79.750,00RSD
Cena
74.150,00RSD
Stara cena
41.519,99RSD
Cena
30.749,99RSD
Stara cena
41.579,99RSD
Cena
31.979,99RSD
Stara cena
34.450,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
88.879,99RSD
Cena
63.209,99RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
112.129,00RSD
Cena
80.089,00RSD
Stara cena
71.409,99RSD
Cena
54.929,99RSD
Stara cena
85.490,00RSD
Cena
63.519,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
203.929,99RSD
| Brand | Kingston |
| Veličina memorije računara | 16 GB |
| Tehnologija RAM memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 6000 MHz |
| Kompatibilni uređaji | Desktop |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16 GB |
| Frekvencija | 6000 MHz |
| Bar kod | 740617345858 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DDR5 16GB 6000MHz Kingston Fury Beast Black EXPO KF560C36BBE2-16 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
69.590,00RSD
Cena
64.690,00RSD
Stara cena
134.190,00RSD
Cena
124.790,00RSD
Stara cena
34.450,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
51.650,00RSD
Cena
46.450,00RSD
Stara cena
39.690,00RSD
Cena
26.689,99RSD
Stara cena
70.490,00RSD
Cena
65.550,00RSD
Stara cena
43.950,00RSD
Cena
31.569,99RSD
Stara cena
138.250,00RSD
Cena
128.550,00RSD
Stara cena
129.550,00RSD
Cena
120.450,00RSD
Stara cena
36.250,00RSD
Cena
32.590,00RSD
Stara cena
48.850,00RSD
Cena
43.950,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
78.250,00RSD
Cena
58.129,99RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
85.699,99RSD
Cena
65.919,99RSD
Stara cena
38.350,00RSD
Cena
34.490,00RSD
Stara cena
22.490,00RSD
Cena
19.090,00RSD
Stara cena
42.339,99RSD
Cena
27.299,99RSD
Stara cena
50.459,99RSD
Cena
38.809,99RSD
Stara cena
42.769,99RSD
Cena
30.989,99RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
41.879,00RSD
Cena
27.329,99RSD
Stara cena
27.290,00RSD
Cena
23.190,00RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
41.579,99RSD
Cena
31.979,99RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
34.690,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.