RAM Corsair VENGEANCE RGB PRO DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CMH32GX4M2E3200C16W
SKU
EP2848744
32.450,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
98.8%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
97.6%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
90.8%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
96.4%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
41.2%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
Naziv Modela: Corsair VENGEANCE RGB PRO CMH32GX4M2E3200C16W
Ukupni Kapacitet: 32GB (2x16GB)
Tip Memorije: DDR4
Format: 288-Pin DIMM
Radna Frekvencija: 3200MHz (3200MT/s)
Latencija: CL16
Radni Napon: 1.35V
Profil Podrške: XMP 2.0
Tip Modula: Non-ECC Unbuffered
Podrška Za Kanale: Dual Channel
Osvetljenje: RGB
Boja: Bela
Kompatibilnost: Desktop Računari Sa DDR4 Podrškom
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Corsair |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Frekvencija | 3200 MHz |
| Latencija | CL 16 |
| Voltaža | 1.35 V |
| Bar kod | 0840006632108 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM Corsair VENGEANCE RGB PRO DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CMH32GX4M2E3200C16W |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
98.8%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
97.6%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
90.8%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
96.4%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
41.2%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.