Memorija DDR5 64GB (2x32) 6000MHz Kingston Fury Beast KF560C36BBEK2-64
SKU
MEM02336
Cena sa popustom
148.579,00 RSD
Cena
208.019,00 RSD
Ušteda
59.440,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
215.209,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
41.319,99RSD
Cena
31.779,99RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
25.889,00RSD
Cena
18.489,00RSD
Stara cena
71.739,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
58.009,00RSD
Cena
41.319,00RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
15.789,99RSD
Cena
11.689,99RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
35.399,99RSD
Cena
27.229,99RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
61.669,99RSD
Stara cena
40.519,00RSD
Cena
28.939,00RSD
Stara cena
129.550,00RSD
Cena
120.450,00RSD
Stara cena
38.450,00RSD
Cena
34.590,00RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
41.519,99RSD
Cena
30.749,99RSD
Stara cena
82.950,00RSD
Cena
58.079,99RSD
Stara cena
133.950,00RSD
Cena
124.550,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
88.879,99RSD
Cena
63.209,99RSD
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 64GB kit |
| Napon: | 1.35V |
| Maksimalna frekvencija: | 6000MHz |
| Latencija: | CL36 |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine + 8 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| EAN: | 740617331707 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 64 GB |
| Bar kod | 740617331707 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM DIMM DDR5 Kingston FURY Beast EXPO 64GB (2x32GB) 6000MHz KF560C36BBEK2-64 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
163.569,00RSD
Cena
113.950,00RSD
Stara cena
192.549,00RSD
Cena
137.529,00RSD
Stara cena
139.850,00RSD
Cena
130.050,00RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
133.950,00RSD
Cena
124.550,00RSD
Stara cena
141.819,99RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
71.739,99RSD
Cena
53.139,99RSD
Stara cena
78.079,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
80.609,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
161.219,99RSD
Cena
116.819,99RSD
Stara cena
163.909,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
165.589,99RSD
Cena
127.369,99RSD
Stara cena
41.319,99RSD
Cena
31.779,99RSD
Stara cena
42.519,99RSD
Cena
31.489,99RSD
Stara cena
167.549,99RSD
Cena
128.879,99RSD
Stara cena
290.539,99RSD
Cena
215.209,99RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
15.789,99RSD
Cena
11.689,99RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
92.650,00RSD
Cena
86.150,00RSD
Stara cena
38.450,00RSD
Cena
34.590,00RSD
Stara cena
129.550,00RSD
Cena
120.450,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
143.359,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.