Kombinovani frižider Fram FC-VRR341BDE++/340l,60x190/bordo
Kombinovani frižider FC-VRR341BDE++
Klasa energetske efikasnosti: E
Sistem hlađenja: Less Frost
Ukupna zapremina: 340 L
Zapremina frižidera: 233 L
Zapremina zamrzivača: 107 L
Mehanička kontrola sa podesivim termostatom
LED osvetljenje
3 staklene police u frižideru
Fioka za voće i povrće sa kontrolom vlažnosti
3 fioke u zamrzivaču
Držač za jaja
Posuda za kockice leda
Kapacitet zamrzavanja: 5,2 kg/24h
Dimenzije (ŠxDxV): 60,5 x 68,1 x 190,1 cm
Boja: bordo
https://www.framelectrocasnice.ro/produs/combina-frigorifica-fc-vrr341bde/
Specifikacija
| Brend | Fram |
|---|---|
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Zapremina zamrzivača | 107 L |
| Zapremina frižidera | 233 L |
| Energetski razred | E |
| Dubina | 68 cm |
| Visina | 190 cm |
| Širina | 59 - 61 cm |
| Tehnologija hlađenja | Less Frost |
| Bar kod | 5949494024855 |
Deklaracije
| Tip | Frižideri i zamrzivači |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Kombinovani frižider Fram FC-VRR341BDE++/340l,60x190/bordo |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.