Kombinovani frižider HEINNER HC-HM262E++ 260l/55x180/beli
SKU
EP2836871
Cena sa popustom
33.990,00 RSD
Cena
37.790,00 RSD
Ušteda
3.800,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
42.190,00RSD
Cena
37.950,00RSD
Stara cena
43.999,99RSD
Cena
35.999,99RSD
Stara cena
84.150,00RSD
Cena
78.250,00RSD
Heinner HC-HM262E++ Kombinovana frižider-zamrzivač
- Energetska klasa: E
- Ukupna zapremina: 262 L
- Frižider: 191 L
- Zamrzivač: 71 L
- Funkcije: Elektronska kontrola sa podesivim termostatom, LED osvetljenje
- Oprema frižidera: 3 staklene police, fioka za voće i povrće
- Oprema zamrzivača: 3 fioke
- Dodatni pribor: Posuda za jaja, posuda za kockice leda
- Performanse: Kapacitet zamrzavanja 3,2 kg/24h
- Dizajn: Reverzibilna vrata, bela boja
- Dimenzije (ŠxDxV): 55 × 56 × 180 cm
- https://heinner.ro/electrocasnice/product/combina-frigorifica-heinner-hc-hm262e/
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HEINNER |
|---|---|
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Zapremina zamrzivača | 71 L |
| Zapremina frižidera | 191 L |
| Energetski razred | E |
| Dubina | 56 cm |
| Visina | 180 cm |
| Širina | 55 cm |
| Bar kod | 5949494022196 |
Deklaracije
| Tip | Frižideri i zamrzivači |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Kombinovani frižider HEINNER HC-HM262E++ 260l/55x180/beli |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
42.190,00RSD
Cena
37.950,00RSD
Stara cena
39.350,00RSD
Cena
35.390,00RSD
Stara cena
43.999,99RSD
Cena
35.999,99RSD
Stara cena
52.750,00RSD
Cena
47.450,00RSD
Stara cena
42.190,00RSD
Cena
37.950,00RSD
Stara cena
64.850,00RSD
Cena
58.350,00RSD
Stara cena
84.150,00RSD
Cena
78.250,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.