Kućište Be Quiet Lite Base 600DX White BGW66
SKU
BGW66
Cena sa popustom
20.379,99 RSD
Cena
27.519,99 RSD
Ušteda
7.140,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
32.999,99RSD
Cena
24.950,00RSD
Stara cena
25.290,00RSD
Cena
17.490,00RSD
Stara cena
16.090,00RSD
Cena
13.650,00RSD
Stara cena
24.750,00RSD
Cena
17.539,99RSD
| Veličina kućišta: | Midi Tower |
| Podržane matične ploče: | ATX / M-ATX / Mini-ATX |
| Napajanje: | Bez napajanja |
| PREINSTALIRANI VENTILATORI: | Gore: 2x 140 / 3x 120 mm Bočni: 3x 120 mm Nazad: 120 mm Dole: 2x 140 / 3x 120 mm |
| PODRŠKA ZA RADIJATORE: | Gore: 120 / 240 / 360 mm Nazad: 120 mm Dole: 120 / 240 / 360 mm |
| Maksimalna visina grafičke karte: | 400 mm |
| Ležišta za diskove | Ležišta za 3.5: 2 Ležišta za 2.5: 4 |
| Interfejs: | 1x USB 3.2 Gen. 2 Type C 2x USB 3.2 Type A 1x HD Audio I/O |
| Dimenzije | Veličina kutije bez stalaka (D x Š x V), (mm) 450 x 305 x 435 Veličina kutije sa stalkom (D x Š x V), (mm) 450 x 305 x 455 |
| Bruto težina paketa (kg) | 14 |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4260052191729 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | be quiet! |
|---|---|
| Bar kod | BGW66 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
24.179,00RSD
Cena
17.909,99RSD
Stara cena
23.519,00RSD
Cena
17.539,99RSD
Stara cena
18.849,00RSD
Cena
13.959,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.