Kućište Gamdias Aura GC10M V2 ARGB - Belo
SKU
EP2735070
Cena sa popustom
5.309,99 RSD
Cena
7.169,99 RSD
Ušteda
1.860,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
23.929,99RSD
Cena
17.719,99RSD
Stara cena
40.250,00RSD
Cena
36.190,00RSD
Stara cena
10.519,99RSD
Cena
7.789,99RSD
Stara cena
15.290,00RSD
Cena
12.990,00RSD
| Model | AURA GC10M WH ARGB |
| Tip kućišta | Mikro toranj (MICRO TOWER) |
| Podrška za matične ploče | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Sinhronizacija | 5V 3-pin adresabilni konektor |
| Boja kućišta | Bela |
| Ekspanzioni slotovi | 5 |
| Materijal | SPCC & ABS & Kaljeno staklo |
| Prozor | Leva strana, Prednja strana |
| Podrška za radijatore | Gore: 360 mm, 280 mm; Strana: 240 mm; Pozadi: 120 mm |
| Podrška za ventilatore | Gore: 3×120 mm, 2×140 mm; Strana: 2×120 mm, 2×140 mm; Dno: 3×120 mm, 2×140 mm; Pozadi: 1×120 mm, 1×140 mm |
| Preinstalirani ventilatori | Strana: 2×120 mm ARGB; Pozadi: 1×120 mm ARGB |
| Ležišta za diskove | 1×3.5" ili 1×2.5" (kavez za HDD); 3×2.5" |
| I/O portovi | USB 3.0 ×1, USB 2.0 ×1, HD Audio ×1, Dugme za LED ×1 |
| Ograničenja dimenzija | CPU hladnjak: do 165 mm; Grafička karta: do 400 mm; PSU: do 160 mm |
| Dimenzije (D × Š × V) | 420 × 285 × 365 mm |
| Neto težina | 5.09 kg / 11.22 lb |
| Preinstaliran kontrolni boks | Ne |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Gamdias |
|---|---|
| Bar kod | 4711514503166 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
13.790,00RSD
Cena
11.690,00RSD
Stara cena
15.290,00RSD
Cena
12.990,00RSD
Stara cena
40.250,00RSD
Cena
36.190,00RSD
Stara cena
2.499,99RSD
Cena
1.999,99RSD
Stara cena
17.990,00RSD
Cena
11.390,00RSD
Stara cena
22.590,00RSD
Cena
19.190,00RSD
Stara cena
20.850,00RSD
Cena
17.690,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.