LG Kombinovani frižideri GBB72SAUGN
SKU
GBB72SAUGN
99.999,99 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Proizvođač: LG
Model: GBB72SAUGN
Energetski razred: D
Boja: Bela
Ukupan prostor: 384 l
Prostor za hlađenje: 277 l
Prostor za zamrzavanje: 107 l
Jačina buke: 35 dB(A)
Dimenzije (ŠxVxD): 595 x 2030 x 675 mm
Ostalo: Door Cooling, Linear cooling, Wi-Fi, Fresh balancer & converter, Express cooling, Sklopiva polica, Polica za vino
Tehnologija hladjenja: Total No Frost
Tip: Samostojeći
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | LG |
|---|---|
| Ledomat | Ne |
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Dispanzer | Da |
| Zapremina zamrzivača | 107 L |
| Zapremina frižidera | 277 L |
| Energetski razred | D |
| Dubina | 68 cm |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 60 cm |
| Tehnologija hlađenja | Total No Frost |
| Bar kod | TBC |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.