MAKITA Akumulatorska grickalica za lim DJN161Z; bez baterije i punjača
SKU
DJN161Z
Cena sa popustom
42.499,99 RSD
Cena
60.769,99 RSD
Ušteda
18.270,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
68.869,99RSD
Cena
48.159,99RSD
Stara cena
67.909,99RSD
Cena
47.489,99RSD
Stara cena
12.899,99RSD
Cena
9.019,99RSD
Stara cena
58.399,99RSD
Cena
40.839,99RSD
Stara cena
40.599,99RSD
Cena
28.389,99RSD
Stara cena
20.859,99RSD
Cena
14.589,99RSD
Stara cena
5.809,99RSD
Cena
4.059,99RSD
Stara cena
17.149,99RSD
Cena
11.989,99RSD
Stara cena
27.899,99RSD
Cena
19.509,99RSD
Stara cena
13.029,99RSD
Cena
9.109,99RSD
Stara cena
11.875,00RSD
Cena
9.500,00RSD
Stara cena
15.859,99RSD
Cena
11.089,99RSD
Stara cena
13.939,99RSD
Cena
9.749,99RSD
Stara cena
16.459,99RSD
Cena
11.509,99RSD
Stara cena
9.600,00RSD
Cena
9.100,00RSD
Stara cena
50.619,99RSD
Cena
40.499,99RSD
Stara cena
11.919,99RSD
Cena
7.739,99RSD
Lako možete da radite sa jednom rukom, zahvaljujući laganoj drški. Anti-restart funkcija sprečava slučajno startovanje. Tanka, za lako držanje. Elektronski regulator napona za zaštitu od preopterećenja, sa svetlom za upozorenje. Dugačka matrica podesiva u 4 položaja na 90°
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kapacitet baterije | Bez baterija i punjača |
| Kofer | Ne |
| Napon baterije | 18 V |
| Bar kod | 0088381672153 |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Tip akumulatora | Li-ion |
| Kapac. sečenja alu. do 200 N/mm² | 2,5 mm |
| Kapac. sečenja čelika do 400 N/mm² | 1,6 mm |
| Kapac. sečenja čelika do 600 N/mm² | 1,2 mm |
| Radijus sečenja – unutrašnji rub | 45 mm |
| Buka - zvučni pritisak | 73 dB(A) |
| Buka - odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije - sečenje metala | 6,5 m/s² |
| Vibracije - odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 313 x 78 x 189 mm |
| Težina | 2,3 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
67.909,99RSD
Cena
47.489,99RSD
Stara cena
40.599,99RSD
Cena
28.389,99RSD
Stara cena
20.859,99RSD
Cena
14.589,99RSD
Stara cena
52.969,99RSD
Cena
37.039,99RSD
Stara cena
120.109,99RSD
Cena
83.989,99RSD
Stara cena
51.209,99RSD
Cena
35.809,99RSD
Stara cena
142.989,99RSD
Cena
99.989,99RSD
Stara cena
32.589,99RSD
Cena
22.789,99RSD
Stara cena
37.739,99RSD
Cena
26.389,99RSD
Stara cena
67.099,99RSD
Cena
46.919,99RSD
Stara cena
55.959,99RSD
Cena
39.129,99RSD
Stara cena
16.699,99RSD
Cena
11.679,99RSD
Stara cena
35.309,99RSD
Cena
24.689,99RSD
Stara cena
58.399,99RSD
Cena
40.839,99RSD
Stara cena
17.149,99RSD
Cena
11.989,99RSD
Stara cena
12.899,99RSD
Cena
9.019,99RSD
Stara cena
24.009,99RSD
Cena
16.789,99RSD
Stara cena
40.029,99RSD
Cena
27.989,99RSD
Stara cena
77.419,99RSD
Cena
54.139,99RSD
Stara cena
13.939,99RSD
Cena
9.749,99RSD
Stara cena
68.869,99RSD
Cena
48.159,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.