MAKITA Akumulatorska lančana testera DUC254Z; bez baterije i punjača
SKU
DUC254Z
Cena sa popustom
35.809,99 RSD
Cena
51.209,99 RSD
Ušteda
15.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
41.709,99RSD
Cena
29.169,99RSD
Stara cena
12.859,99RSD
Cena
8.989,99RSD
Stara cena
28.459,99RSD
Cena
19.899,99RSD
Stara cena
28.589,99RSD
Cena
19.989,99RSD
Stara cena
78.489,99RSD
Cena
54.889,99RSD
Stara cena
28.589,99RSD
Cena
19.989,99RSD
Stara cena
52.969,99RSD
Cena
37.039,99RSD
Stara cena
16.289,99RSD
Cena
11.389,99RSD
Stara cena
38.599,99RSD
Cena
26.989,99RSD
Stara cena
27.159,99RSD
Cena
18.989,99RSD
Stara cena
48.609,99RSD
Cena
33.989,99RSD
Stara cena
18.059,99RSD
Cena
12.629,99RSD
Stara cena
19.179,99RSD
Cena
13.409,99RSD
Stara cena
25.149,99RSD
Cena
17.589,99RSD
Stara cena
67.099,99RSD
Cena
46.919,99RSD
Stara cena
25.149,99RSD
Cena
17.589,99RSD
Stara cena
25.729,99RSD
Cena
17.989,99RSD
Stara cena
32.319,99RSD
Cena
22.599,99RSD
Stara cena
63.289,99RSD
Cena
44.259,99RSD
Stara cena
29.239,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
263.529,99RSD
Cena
184.289,99RSD
Stara cena
15.719,99RSD
Cena
10.989,99RSD
Idealna za korišćenje u javnim prostorijama ili u stambenoj zoni, sa niskom emisijom buke. Režim pojačanja obrtnog momenta privremeno pojačava graničnik struje za povećanje snage za rezanje debljih grana. Bezstepeni prekidač za komforniji rad. Veliki prozor rezervoara za ulje, omogućuje rukovaocu lako da proveri nivo ulja
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kapacitet baterije | Bez baterija i punjača |
| Napon baterije | 18 V |
| Dužina vodilice - mača | 25 cm |
| Bar kod | 0088381857543 |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Tip akumulatora | Li-ion |
| Kapacitet rezervoara za ulje | 0,14 l |
| Korak lanca | 3/8 " |
| Širina utora | 1,1 mm |
| Dužina vodilice | 250 mm |
| Brzina lanca | 0 - 24 m/s |
| Buka - zvučni pritisak | 92,2 dB(A) |
| Buka - zvučna snaga | 103,2 dB(A) |
| Buka - odstupanje (K) | 2,5 dB(A) |
| Vibracije - sečenje | 3,1 m/s² |
| Vibracije - odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 482 x 184 x 191 mm |
| Težina | 3,2 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
63.289,99RSD
Cena
44.259,99RSD
Stara cena
67.099,99RSD
Cena
46.919,99RSD
Stara cena
52.969,99RSD
Cena
37.039,99RSD
Stara cena
37.479,99RSD
Cena
26.209,99RSD
Stara cena
55.959,99RSD
Cena
39.129,99RSD
Stara cena
48.609,99RSD
Cena
33.989,99RSD
Stara cena
42.889,99RSD
Cena
29.989,99RSD
Stara cena
104.889,99RSD
Cena
73.349,99RSD
Stara cena
28.589,99RSD
Cena
19.989,99RSD
Stara cena
28.589,99RSD
Cena
19.989,99RSD
Stara cena
78.489,99RSD
Cena
54.889,99RSD
Stara cena
16.289,99RSD
Cena
11.389,99RSD
Stara cena
18.059,99RSD
Cena
12.629,99RSD
Stara cena
26.269,99RSD
Cena
18.369,99RSD
Stara cena
52.899,99RSD
Cena
36.989,99RSD
Stara cena
153.909,99RSD
Cena
107.629,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
12.759,99RSD
Cena
8.919,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.