MAKITA Akumulatorski trimer za travu DUR368AZ; bez baterije i punjača
SKU
DUR368AZ
Cena sa popustom
48.159,99 RSD
Cena
68.869,99 RSD
Ušteda
20.710,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
46.309,99RSD
Cena
37.049,99RSD
Stara cena
4.819,99RSD
Cena
3.369,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
5.809,99RSD
Cena
4.059,99RSD
Stara cena
25.649,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
58.619,99RSD
Cena
40.989,99RSD
Stara cena
26.269,99RSD
Cena
18.369,99RSD
Stara cena
13.029,99RSD
Cena
9.109,99RSD
Stara cena
15.859,99RSD
Cena
11.089,99RSD
Stara cena
16.459,99RSD
Cena
11.509,99RSD
Opremljen BL motorom bez četkica. Asimetrični upravljač povećava ergonomiju. Optimalna snaga postavljanjem motora bez četkica direktno iznad glave za rezanje. Veoma pogodno za košenje ivica trave, lakog korova i sitnijeg materijala. Indikator preopterećenja i kapaciteta napunjenosti baterije. Tih i ekološki prihvatljiv korišćenjem litijum jonske baterije. Nakupljena trava može da se ukloni sa malom obratnom rotacijom. Sistem bez reduktora - više snage i veća brzina uz duži radni vek. Mali štitnik za bolji pogled na reznu oblast. Biciklistička drška sa otklonom – manje zamora usled šireg zamaha zahvaljujući tome što položaj drške uvek ostaje poravnat sa kretanjem rukovaoca
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kapacitet baterije | Bez baterija i punjača |
| Napon baterije | 36 V |
| Širina košenja | 35 cm |
| Bar kod | 0088381884228 |
| Tip drške | U-tip |
| Tip akumulatora | Litijum-jonski |
| Napon akumulatora | 18 + 18 V |
| Brzina bez opterećenja (manuelni režim) | 0 - 3.500 / 5.300 / 6.500 min-1 |
| Brzina bez opterećenja (ADT režim) | 3.500 - 6.500 min-1 |
| Veličina navoja vretena | M10 x 1,25 LH |
| Širina košenja | 250 mm |
| Buka zvučni pritisak | 74,7 - 75,1 dB(A) |
| Buka zvučna snaga | 86 - 89,2 dB(A) |
| Buka odstupanje (K) | 0,3 - 1,6 dB(A) |
| Vibracije bez opterećenja | 2,5 m/s² |
| Vibracije odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije | 1.758 x 362 x 231 mm |
| Težina | 4,7 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
13.029,99RSD
Cena
9.109,99RSD
Stara cena
48.319,99RSD
Cena
33.789,99RSD
Stara cena
50.039,99RSD
Cena
34.989,99RSD
Stara cena
27.429,99RSD
Cena
19.179,99RSD
Stara cena
43.559,99RSD
Cena
30.459,99RSD
Stara cena
58.619,99RSD
Cena
40.989,99RSD
Stara cena
25.649,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
4.819,99RSD
Cena
3.369,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
5.809,99RSD
Cena
4.059,99RSD
Stara cena
12.000,00RSD
Cena
5.699,00RSD
0%
0
(2)
Stara cena
13.000,00RSD
Cena
5.299,00RSD
0%
0
(1)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
Stara cena
26.269,99RSD
Cena
18.369,99RSD
Stara cena
220.059,99RSD
Cena
153.889,99RSD
Stara cena
62.889,99RSD
Cena
43.979,99RSD
Stara cena
10.099,99RSD
Cena
7.059,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
12.759,99RSD
Cena
8.919,99RSD
Stara cena
38.159,99RSD
Cena
30.529,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.