MAKITA Električni udarni odvijač TW1000
SKU
TW1000
Cena sa popustom
69.989,99 RSD
Cena
100.089,99 RSD
Ušteda
30.100,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
192.000,00RSD
Cena
182.400,00RSD
Stara cena
270.000,00RSD
Cena
256.500,00RSD
Stara cena
5.149,99RSD
Cena
3.599,99RSD
Stara cena
11.769,99RSD
Cena
7.639,99RSD
Stara cena
14.400,00RSD
Cena
13.650,00RSD
Stara cena
25.739,99RSD
Cena
17.999,99RSD
Stara cena
27.159,99RSD
Cena
18.989,99RSD
Veliki obojnik za zaštitu alata od ogrebotina i za povećanje sposobnosti manevrisanja. Prekidač za levo/desno. Sa kukom za odlaganje. Ergonomski dizajniran gumirani mekani rukohvat. Robusno kućište sa gumenim odbojnikom za duži vek alata
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Bar kod | 0088381062855 |
| Snaga | 1.200 W |
| Broj obrtaja | 1.400 min-1 |
| Broj udaraca | 1.500 min-1 |
| Obrtni moment (tvrdo / meko) | 1.000 Nm |
| Prihvat alata | 1" / 25,4 mm |
| Tip prihvata alata | Kvadratno |
| Standardni vijci | M24 - M30 |
| Visoko zatezni vijci | M22 - M24 |
| Dimenzije (D x Š x V) | 382 x 121 x 290 mm |
| Težina prema EPTA-i | 8,8 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
27.159,99RSD
Cena
18.989,99RSD
Stara cena
62.049,99RSD
Cena
43.389,99RSD
Stara cena
15.999,99RSD
Cena
11.189,99RSD
Stara cena
44.819,99RSD
Cena
31.339,99RSD
Stara cena
58.469,99RSD
Cena
40.889,99RSD
Stara cena
14.659,99RSD
Cena
10.249,99RSD
Stara cena
38.879,99RSD
Cena
27.189,99RSD
Stara cena
79.119,99RSD
Cena
63.299,99RSD
Stara cena
5.149,99RSD
Cena
3.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.