GORENJE Samostalna mašina za pranje sudova GS62040W
SKU
GS62040W
Cena sa popustom
38.293,99 RSD
Cena
46.699,99 RSD
Ušteda
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
Stara cena
Cena
100%
5
Stara cena
80%
4.45
100%
5
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%
- Gorenje mašina za pranje posuđa GS 62040 W
- Samostojeća mašina za pranje posuđa
- Boja: bela
- Širina: 60 cm
- Kapacitet punjenja: 13 kompleta
- Nivo buke: 47 dB
- Energetski razred: E
- Potrošnja vode cik/god: 11/3080 l
- Učinak pranja: A
- Učinak sušenja: A
- Programi:
- Brzi program
- Intenzivni program
- Natapanje
- Dnevno pranje
- Eco program
- Temperatura pranja: 60/44/40 °C
- Max. temperatura ulazne vode: 60 °C
- Indikator završetka pranja: zvučni signal
- Odložen start: 3/6/9 h
- Upotreba tablete 3 u 1
- Sistem gornje korpe: ručno podešavanje
- Podešavanje visine: 50 mm
- Širina: 600 mm
- Visina: 845 mm
- Dubina: 600 mm
- Neto/Bruto težina: 43/48 kg
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Gorenje |
|---|---|
| Stone sudomašine | Da |
| Klasa sušenja | A |
| Odloženi start | Da |
| Energetski razred | E |
| Dubina | 60 cm |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Broj kompleta | 13 kompleta |
| Bar kod | 3838782411359 |
| BROJ PROGRAMA | 3 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
100%
80%
4.45
100%
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%