Memorija DDR5 32GB 5200MHz (2x16) Kingston Fury Beast White KF556C36BWEAK2-32
SKU
EP2704096
Cena sa popustom
51.409,99 RSD
Cena
69.409,99 RSD
Ušteda
18.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
34.399,00RSD
Cena
25.289,00RSD
Stara cena
27.609,99RSD
Cena
20.449,99RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
94.490,00RSD
Cena
87.850,00RSD
Stara cena
36.789,00RSD
Cena
27.049,00RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
25.889,00RSD
Cena
18.489,00RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
133.950,00RSD
Cena
124.550,00RSD
Stara cena
81.949,00RSD
Cena
58.409,99RSD
Stara cena
38.369,99RSD
Cena
28.419,99RSD
Stara cena
161.219,99RSD
Cena
116.819,99RSD
Stara cena
322.409,99RSD
Cena
228.539,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.769,99RSD
Stara cena
37.719,99RSD
Cena
27.939,99RSD
Stara cena
42.339,99RSD
Cena
30.139,99RSD
Stara cena
86.129,99RSD
Cena
61.669,99RSD
Stara cena
18.450,00RSD
Cena
13.819,99RSD
Stara cena
41.849,99RSD
Cena
30.999,99RSD
Stara cena
35.399,99RSD
Cena
27.229,99RSD
Stara cena
49.379,00RSD
Cena
27.179,99RSD
Stara cena
26.550,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Stara cena
37.390,00RSD
Cena
33.650,00RSD
| Model | Kingston 32GB (2x16GB) DDR5 5600MT/s CL36 FURY Beast White RGB EXPO memorija | KF556C36BWEAK2-32 |
| Verzija memorije | FURY Beast White RGB EXPO |
| Kategorija memorije | DDR5 288-pin DIMM |
| Kapacitet | 32GB Kit |
| Brzina | 5600 MT/s |
| CAS Latencija | CL36 |
| Voltaža | 1.25V |
| Pakovanje | Dual Channel Kit |
| Vremenski parametri | • Default (JEDEC): DDR5-4800 CL40-39-39 @1.1V • EXPO Profile #0: DDR5-5600 CL36-38-38 @1.25V • EXPO Profile #1: DDR5-5200 CL40-40-40 @1.25V • XMP Profile #1: DDR5-5600 CL36-38-38 @1.25V • XMP Profile #2: DDR5-5200 CL40-40-40 @1.25V |
| Boja | Bela |
| LED osetljenje | RGB |
| Dodatne karakteristike | 8x 2G x 8-bit FBGA components per module |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Bar kod | 740617333701 |
Deklaracije
| Tip | Memorijske kartice |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Memorija DDR5 32GB 5200MHz (2x16) Kingston Fury Beast White KF556C36BWEAK2-32 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
117.949,00RSD
Cena
84.249,00RSD
Stara cena
81.049,99RSD
Cena
62.339,99RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
81.849,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
69.990,00RSD
Cena
59.690,00RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
59.490,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
208.019,00RSD
Cena
148.579,00RSD
Stara cena
139.850,00RSD
Cena
130.050,00RSD
Stara cena
103.509,00RSD
Cena
69.550,00RSD
Stara cena
80.609,99RSD
Cena
50.669,99RSD
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
31.990,00RSD
Stara cena
140.149,99RSD
Cena
103.809,99RSD
Stara cena
40.059,99RSD
Cena
30.809,99RSD
Stara cena
83.759,99RSD
Cena
60.689,99RSD
Stara cena
112.129,00RSD
Cena
80.089,00RSD
Stara cena
71.669,99RSD
Cena
55.129,99RSD
Stara cena
42.769,99RSD
Cena
30.989,99RSD
Stara cena
150.290,00RSD
Cena
105.049,99RSD
Stara cena
94.490,00RSD
Cena
87.850,00RSD
Stara cena
44.289,00RSD
Cena
32.559,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
51.899,99RSD
Stara cena
133.950,00RSD
Cena
124.550,00RSD
Stara cena
322.409,99RSD
Cena
228.539,00RSD
Stara cena
38.369,99RSD
Cena
28.419,99RSD
Stara cena
161.219,99RSD
Cena
116.819,99RSD
Stara cena
81.949,00RSD
Cena
58.409,99RSD
Stara cena
49.379,00RSD
Cena
27.179,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.