MILWAUKEE Aku. bušilica - odvijač 12V 2x2Ah set 6/1 - M12FPDXKIT-202X
SKU
Cena sa popustom 63.259,99 RSD Cena 90.459,99 RSD
Ušteda 27.200,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje: Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave: do 5 dana
Dodaj u listu želja
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Contact Popup
Kontakt
  • Ponedeljak - Petak
  • 08:00 - 20:00h
info@eplaneta.rs
Pogledajte i sledeće artikle
BOSCH Aku bušilica-odvrtač 2x2.0Ah GSR 18V-65 u koferu
-30%
Stara cena 41.109,99RSD Cena 28.749,99RSD
MAKITA DF001DW akumulatorski odvijač + 80-delni set pribora
-30%
Stara cena 11.429,99RSD Cena 7.989,99RSD
BOSCH Akumulatorska bušilica - odvrtač GSR 12V-30 Solo, bez baterija i punjača
-30%
DEWALT Aku bušilica odvijač 12v
-30%
BOSCH Akumulatorska bušilica - odvrtač Bosch GSR 18V-50 + 43-delni set pribora; 18V; 2x2,0Ah
-30%
100%
5 (1)
BOSCH Aku bušilica - odvrtač GSR 18V-50 Solo; bez baterije i punjača
-30%
MILWAUKEE Aku. bušilica - odvijač 12V 2x2Ah - M12BDD-202C
-30%
RONIX Akumulatorski udarni nasadni odvijač SET 3/8
-35%
BOSCH Aku vibraciona bušilica-odvrtač GSB 120-LI, 2x2,0Ah + 23-delni set pribora u koferu
-30%
100%
5 (1)
BOSCH Aku bušilica - odvrtač GSR 18V-65 Solo - bez baterije i punjača
-30%
BOSCH Aku bušilica-odvrtač GSR 12V-30 u torbi sa 2 x 2,0 Ah Li-ion + 39-delni set pribora
-30%
100%